4 stycznia realme GT 2 Pro ze Snapdragonem 8 Gen 1

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
realme GT 2 Pro ze Snapdragonem 8 Gen 1. Premiera na rynku chińskim już 4 stycznia

4 stycznia 2022 roku realme zaprezentuje model GT 2 Pro. Debiut nowego flagowca będzie w Chinach. 

realme GT 2 Pro to pierwsze urządzenie z zaplanowanej na przyszły rok serii GT 2. Ma wprowadzić realme w segment tzw. superflagowców.

Obudowa smartfona realme GT 2 Pro została wykonana z bio-polimeru. realme GT 2 Pro napędzany jest przez procesor Snapdragon 8 Gen 1.

realme GT 2 Pro zaoferuje 150 stopni pola widzenia jednego z obiektywów. W stosunku do modułu głównego aparatu (84°) to o 278% szersza perspektywa. realme opracowało również dedykowany dla tego obiektywu tryb rybiego oka (fisheye).

W realme GT 2 Pro wykorzystany został system Antenna Array Matrix oferujący trzy nowości: przełączanie pomiędzy antenami w trybie HyperSmart, wbudowany wzmacniacz sygnału Wi-Fi oraz NFC o pokryciu 360°.

Technologia HyperSmart została zaprojektowana przez realme z wykorzystaniem 12 dookólnych anten sieci komórkowej. realme GT 2 Pro integruje również dwie górne anteny komórkowe z modułem NFC. W efekcie obszar wykrywania sygnału jest większy o 500%, a odległość na jaką smartfon oferuje komunikację NFC wzrosła o 20%. Cała górna część realme GT 2 Pro – włączając w to front urządzenia – wykrywa sygnał NFC z każdego kierunku.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: