realme chce być w Polsce numerem 2

Newsy
Opinie: 0
realme chce być w Polsce numerem 2

Łukasz Łyżwa, szef sprzedaży realme, zapowiedział dziś, że jego firma chce być do końca przyszłego roku numerem 2 w Polsce. Są to ambitniejsze założenia od tych obowiązujących dla całej Europy - realme chce na naszym kontynencie być do końca przyszłego roku numerem 3. Szef sprzedaży w chińskim koncernie twierdzi, że aktualnie w Polsce jego spółka jest numerem 4 w całości sprzedaży (operatorka i sieci sprzedaży). Do końca tego roku chce zostać numerem 3.

Według danych firmy Canalys realme miało w Polsce słabszy III kw. i nie „załapało się” na TOP5. Sytuacja wygląda lepiej, gdy dane dotyczą realnej sprzedaży, a nie dostaw do sklepów. O Polski rynek dynamicznie biją się teraz głównie trzy marki: realme, OPPO i Motorola. Samsung, Xiaomi i Apple bronią swoich pozycji. Apple nie ma sobie natomiast równych jeśli chodzi o wartość sprzedaży w stosunku do ilości sprzedanych urządzeń.

realme globalnie chce wyprodukować do końca przyszłego roku w sumie 200 mln smartfonów. Przez następne 12 miesięcy ma to być kolejne 100 mln.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: