realme Watch S Pro za 499 zł i realme Buds Air 2 za 199 zł

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
realme Buds Air 2

realme wprowadziło na polski rynek kolejną generację akcesoriów.

Zegarek realme Watch S Pro z ekranem AMOLED dostępny za 599 zł (lub 499 zł w przedsprzedaży), a bezprzewodowe słuchawki realme Buds Air 2 kupimy za 229 zł (lub 199 zł w przedsprzedaży).

Najnowsze akcesoria od realme pojawią się w regularnej sprzedaży 13 kwietnia, ale już dziś rusza ich przedsprzedaż połączona z promocją.

Dla osób, które zamówią realme Watch S w dniach 8-12 kwietnia cena urządzenia będzie niższa o 100 zł (wyniesie 499 zł). Słuchawki realme Buds Air 2 w przedsprzedaży kosztują 199 zł.

Akcesoria (realme Watch S Pro oraz realme Buds Air 2) trafią do sklepów z elektroniką: Media Expert, RTV EURO AGD, Neonet, X-Kom, Komputronik, Sferis.pl oraz Morele.net. Podobnie jak w przypadku smartfonów, będzie można je nabyć również na Allegro oraz poprzez sklepy realmeshop.pl i sklep-realme.pl.

Zegarek realme Watch S Pro został wyposażony w moduł GPS oraz ekran AMOLED. Dzięki wykorzystaniu elementów ze stali nierdzewnej jest również atestowany na wodoodporność do 50 m.

Ofertę realme uzupełnią słuchawki bezprzewodowe Buds Air 2 z redukcją szumów (ANC), które powstały w ramach współpracy realme z zespołem muzycznym The Chainsmokers. 

realme Watch S Pro

realme Watch S Pro

realme Buds Air 2

realme Buds Air 2

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: