Bez nonsensów w T-Mobile z Sonią Bohosiewicz

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Bez nonsensów w T-Mobile z Sonią Bohosiewicz

Wraz z rozszerzeniem oferty o platformę Amazon Prime VideoT‑Mobile wystartował z kolejną odsłoną kampanii Bez nonsensów.

W spotach, których główną bohaterką jest aktorka Sonia Bohosiewicz, T‑Mobile zwraca uwagę na nonsensy związane z korzystaniem z tradycyjnej telewizji, a w szczególności na brak interesujących treści przy mnogości dostępnych kanałów.

Na kampanię składają się dwie linie marketingowe. Pierwsza z nich przedstawia ofertę składającą się z abonamentu komórkowego, światłowodu i rozrywki w postaci usług dodatkowych, takich jak Amazon Prime Video, IPLA i ELEVEN SPORTS. Druga promuje światłowód i dostęp do platformy Netflix w pakiecie za jedyne 69 zł/mies.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Za działania reklamowe w internecie odpowiada agencja VMLY&R. Materiały BTL opracowała agencja ARC Worldwide Polska (Grupa Publicis), a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

W ramach najnowszej kampanii reklamowej do każdej z linii marketingowych zostały przygotowane 45- i 30-sekundowe spoty z udziałem Soni Bohosiewicz.

 

Kampanię wspierają również 15-sekundowe spoty produktowe promujące pakiet rozrywki T‑Mobile, który oglądać można na panoramicznym ekranie Samsunga Galaxy A70 dostępnego za 1 zł.

Z najnowszą odsłoną kampanii „Bez nonsensów” będzie można zapoznać się w telewizji, kinie i internecie (w tym w mediach społecznościowych), na nośnikach reklamy zewnętrznej, a także na materiałach POS.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: