Religa współpracuje z Tel-Energo

Newsy
Żródło: TEL-ENERGO SA
Opinie: 10

Tel-Energo podpisało umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Instytutu Kardiologii w Warszawie. Instytut reprezentował profesor Zbigniew Religa. Ze strony Tel-Energo umowa została podpisana osobiście przez prezesa Zarządu, Andrzeja Arendarskiego.

„Dzięki Państwu dojdzie do tego, że Instytut Kardiologii będzie pracować w warunkach godnych roku 2002.”- komentuje podpisanie umowy profesor Religa – „Bez nowoczesnego zaplecza teleinformatycznego instytuty medyczne nie rozwijają się. Natychmiastowy przekaz i konsultacja staje się w medycynie palącą potrzebą. ”

„Podpisanie umowy na usługi 0-27 to dopiero początek współpracy”- mówi prezes Arendarski - „Tel-Energo przygotowuję ofertę opartą o platformę IP, aby zintegrować Instytuty w Warszawie i Gliwicach z siecią światową tak aby umożliwić m.in. regularne przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów chirurgicznych na odległość.”

Dla placówki służby zdrowia operacja jest beznakładowa. Koszty podłączenia obiektów wziął na siebie operator mając w perspektywie obsługę dużego ruchu telefonicznego. Aby dostosować system do specyfiki korzystania z telefonów w szpitalu, na potrzeby Instytutu Kardiologii zostanie uruchomiony system pre-paid, polegający na wykupywaniu przez pacjentów „punktów” przypisanych do ich unikalnego kodu umożliwiającego korzystanie z telefonu.

Instytut Kardiologii zostanie wyposażony w cyfrową centralę najnowszej generacji z możliwością rozbudowy, będącą w stanie obsługiwać dowolnie duży ruch telefoniczny. Planuje się oddać do dyspozycji 1000 numerów wraz z aparatami telefonicznymi.

Uruchomienie planuje się na 15 listopada 2002 roku.

Opinie:

Opinie archiwalne (10):

Komentuj

Komentarze / 10

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: