Revolut me - jest kolejna konkurencja dla BLIKa

Newsy
Opinie: 0
Revolut odnawia ofertę dla młodych i przedstawia Revolut <18

Revolut odświeżył ofertę dla młodych klientów (6-17 lat) i wprowadził nową markę Revolut <18. Revolut dla młodych ma już blisko 100 tys. użytkowników w Polsce, rodziców i dzieci, oraz ponad 1,6 mln użytkowników na świecie

Jedną z nowości jest możliwość personalizacji karty płatniczej poprzez moduł do projektowania w aplikacji. Młodzi użytkownicy mogą uwolnić kreatywność i nanieść na kartę odręczne rysunki, teksty z możliwością wyboru fontu, gotowe obrazki i emotikony.

Korzystając z funkcji bezpieczeństwa i kontroli karty w aplikacji, młodzi klienci Revolut mogą śledzić wykonane transakcje, otrzymywać błyskawiczne powiadomienia o wydatkach, a dzięki funkcji celów oszczędnościowych budować zdrowe nawyki finansowe. Ponadto, błyskawiczne powiadomienie wysyłane jest na telefon rodzica (lub opiekuna) ilekroć karta <18 jest użyta.

Rodzice mogą ustawić regularny dzień “wypłaty” kieszonkowego lub zaplanować zestaw wyzwań do podjęcia i ukończenia, które warunkują wypłatę nagrody.

Pojawiła się funkcja “Revolut me!”, która pozwala młodym prosić o pieniądze i wymieniać się darmowymi, błyskawicznymi przelewami z innymi użytkownikami Revolut <18.

Karta Revolut <18 jest darmowa i każdy rodzic (lub opiekun), który posiada konto w Revolut może utworzyć w nim konto dla dziecka. Jeśli młoda osoba posiada już swoje urządzenie mobilne (smartfon), może pobrać na nie aplikację Revolut <18 poprzez zeskanowanie QR kodu z ekranu telefonu rodzica (lub opiekuna). Nie jest to jednak konieczne do działania karty Revolut <18. Rodzice mogą stworzyć do 5 kont Revolut <18 (w zależności od planu, z którego korzystają w Revolut). Nastolatkowie mogą też sami zarejestrować konto, za pozwoleniem rodziców. Jeśli nastolatek nie zyskał jeszcze prawa do wyrażenia zgody na udostępnienie danych (w Polsce 16 lat), wtedy to rodzic (lub opiekun) może założyć mu konto z poziomu swojej własnej aplikacji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: