Rewolucja w kanałach sportowych Canal+

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Rewolucja w kanałach sportowych Canal+

Od 12 kwietnia planowane są zmiany w emisji meczów transmitowanych przez kanały CANAL+.

Dotyczyć to będzie wydarzeń sportowych takich jak PGE Ekstraliga, PKO Bank Polski Ekstraklasa oraz turnieje tenisowe WTA TOUR.

Zmiany te wynikają z potrzeby optymalizacji czasu antenowego, uwzględniając dużą liczbę wydarzeń na żywo.

W kontekście żużla, jedyna zmiana dla kibiców związana z przesunięciem dwóch niedzielnych meczów z CANAL+ SPORT5 na CANAL+ SPORT, która zacznie obowiązywać od 14 kwietnia br.

Pozostałe wydarzenia związane z żużlem, takie jak Metalkas 2. Ekstraliga czy turnieje, pozostaną dostępne w CANAL+ SPORT5.

Piątkowe spotkania PGE Ekstraligi w sezonie 2024 bez zmian dostępne będą w Eleven Sports. 

Tenisowe starcia czołowych zawodniczek na arenie światowej, które odbywają się w ramach cyklu WTA TOUR, będą dostępne dla kibiców na antenie kanału CANAL+ SPORT2. Finały turniejów WTA 1000 i WTA 500 będą transmitowane na kanale CANAL+ PREMIUM.

Od 12 kwietnia mecz PKO Bank Polski Ekstraklasy będzie transmitowany głównie w CANAL+ SPORT3. Natomiast Premier LeagueLaLiga EA SPORTS oraz Ligue1 Uber Eats będą dostępne zarówno na kanałach premium, jak i non-premium, z wyjątkiem hiszpańskiego El Clasico, które nadal będzie można oglądać na kanale CANAL+ PREMIUM.

Oferta kanału CANAL+ SPORT5 zostanie rozszerzona o dwa mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy, poniedziałkowy magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH oraz wybrane mecze LaLiga EA SPORTS i Ligue 1 Uber Eats.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: