UPC Polska rozpoczyna współpracę z Booksy

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
UPC Polska rozpoczyna współpracę z Booksy

UPC rozpoczęło współpracę z serwisem Booksy. Dzięki temu klienci UPC będą mogli umówić spotkanie w wybranym terminie we wszystkich salonach sprzedaży UPC w całej Polsce.

W Booksy dostępne będą kalendarze spotkań we wszystkich salonach sprzedaży operatora z wyjątkiem wysp w ciągach komunikacyjnych centrów handlowych i w przypadku salonów będą z nich mogli skorzystać zarówno obecni klienci UPC, jak i osoby zainteresowane ofertą i rozpoczęciem korzystania z usług.

Dodatkowo, na początek w Warszawie, poprzez aplikację Booksy będzie można również umówić spotkanie z mobilnym doradcą UPC w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Jak skorzystać z serwisu Booksy?

Wystarczy założenie konta na stronie internetowej platformy lub pobranie aplikacji mobilnej, dostępnej w wersjach na Android oraz iOS. Użytkownik powinien wyszukać interesującego go usługodawcę, wybrać dogodny termin spotkania i dokonać rezerwacji. Terminami można swobodnie zarządzać, zmieniając je według potrzeb. Platforma posiada również system powiadomień, dzięki któremu użytkownicy nie zapomną o nadchodzącej wizycie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: