RN Elektrimu zgadza się na sprzedaż PTC

Newsy
Żródło: Reuters
Opinie: 1

Prezes Elektrimu Barbara Lundberg powiedziała w czwartek (17 maja br.), że nowo wybrana rada nadzorcza spółki prawdopodobnie zaakceptuje propozycję sprzedaży udziałów w Polskiej Telefonii Cyfrowej (PTC) Deutsche Telekom. Pytana czy wybór nowej rady nadzorczej otwiera drogę do zaakceptowania propozycji Deutsche Telekom prezes Lundberg powiedziała: "Myślę, że to bardzo prawdopodobne".

Zgodnie z propozycją DT, która została wstępnie zaakceptowana przez zarząd Elektrimu, ale musi być jeszcze zatwierdzona przez radę nadzorczą zarówno polskiej jak i niemieckiej spółki, Elektrim wniósłby do PTC wszystkie swoje aktywa telekomunikacyjne, które nie są do spółki własnością Vivendi.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mooby pisze: 2004-08-06 15:48
    Cyfrowej (PTC) Deutsche Telekom. Pytana czy wybór nowej rady nadzorczej otwiera drogę do zaakceptowania propozycji Deutsche Telekom prezes Lundberg powiedziała: "Myślę, że to bardzo prawdopodobne". Zgodnie z propozycją DT, która została wstępnie zaakceptowana przez zarząd Elektrimu, ale musi być jeszcze zatwierdzona przez radę nadzorczą zarówno polskiej jak i niemieckiej spółki, Elektrim wniósłby do PTC wszystkie swoje aktywa telekomunikacyjne, które nie są do spółki własnością Vivendi.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: