Roaming w Korei dla abonentów sieci Era

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 16

Sieć Era uruchamia roaming międzynarodowy z Koreą. Dzięki podpisaniu umowy z operatorem koreańskiej sieci SK Telecom, abonenci Ery będą mogli korzystać z usług największej sieci w Korei. Zasięg SK Telecom dostępny jest dla 99,75% populacji Korei. 

Telefony pracujące w sieci SK Telecom działają w standardzie CDMA, którego nie obsługują ogólnie dostępne w Polsce aparaty. Abonenci sieci Era mogą wypożyczyć telefony CDMA na dwóch największych lotniskach w Korei w centrach roamingowych sieci SK Telecom. Wynajęcie aparatu kosztuje około 1 USD za dzień. Telefony CDMA można również zarezerwować pod adresem internetowym www.sktelecom.com

Aby korzystać z usług telefonii komórkowej w Korei, abonenci sieci Era będą musieli przełożyć karty SIM ze swoich telefonów do telefonów wynajętych w Korei. 

Koszt połączeń to około 0,3 USD za minutę połączenia lokalnego. Za połączenia do Polski abonenci sieci Era zapłacą około 1,4 USD za minutę połączenia w godzinach szczytu i około 1,1 USD za minutę połączenia poza szczytem. Do cen połączeń należy doliczyć 15% marży i 22% podatku VAT od naliczonej marży.

Opinie:

Opinie archiwalne (16):

Komentuj

Komentarze / 16

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: