Plus podał nowe stawki roamingu w Unii - będzie też nowa usługa

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Plus podał nowe stawki roamingu w Unii - będzie też nowa usługa

Plus podał nowe ceny roamingu od 1 lipca 2022 r. Zmiana dotyczy cen usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. Od lipca nastąpi kolejne obniżenie wysokości dodatkowych opłat pobieranych w ramach Polityki Uczciwego Korzystania z roamingu.

 

Zmiany polegają na obniżeniu wysokości dodatkowych opłat pobieranych w ramach Polityki Uczciwego Korzystania z roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie za:

  • połączenie głosowe wykonane – do 1,24 zł za 10 minut,
  • połączenie głosowe odebrane – do 0,31 zł za 10 minut,
  • wysłaną wiadomość SMS – do 0,02 zł,
  • wysłaną wiadomość MMS – do 0,11 zł za 10 wiadomości,
  • transmisja danych – do 11,59 zł za 1 GB,

obniżeniu wysokości dodatkowych opłat pobieranych za transmisję danych po przekroczeniu Limitów Roamingowych DATA na korzystanie z transmisji danych w roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie do 11,59 zł za każdy GB transmisji danych,

podwyższeniu Limitów Roamingowych DATA na korzystanie z transmisji danych w roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie

dodaniu usługi Blokada sieci nienaziemnych,

dodaniu kolejnego limitu o wartości 250 zł z VAT w ramach usługi „Limiter DATA w roamingu” oraz „Limiter DATA w roamingu dla klientów taryf przedpłaconych".

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: