Rozpoczął się kurs naukowy ".com come communicate"

Newsy
Żródło: BEST
Opinie: 6

7 lipca w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbyło się oficjalne otwarcie kursu naukowego ".com come communicate" organizowanego przez Stowarzyszenie Studentów BEST. Uroczystego otwarcia dokonał prorektor Politechniki prof. dr hab. inż. Lech Czarnecki oraz patron merytoryczny, prezes Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych, prof. dr hab. inż. Józef Modelski. Otwarciu towarzyszyła wystawa fotografii wykonanych przez studentów uczestniczących w kursach naukowych.

W trwającym 2 tygodnie (od 5 do 20 lipca) kursie uczestniczyć będzie kilkudziesięciu studentów uczelni technicznych z całej Europy. Tematem kursu są nowoczesne metody komunikacji, możliwości oferowane przez zaawansowane technologie cyfrowe, perspektywy rozwoju telekomunikacji i możliwości jakie oferuje w zastosowaniach biznesowych. Uczestnicy wezmą udział w wykładach i praktycznych zajęciach laboratoryjnych prowadzonych przez wykładowców z Politechniki Warszawskiej oraz przedstawicieli firm branży telekomunikacyjnej.

Warszawski kurs wpisuje się w cykl "Summer Program 2003", będący częścią organizowanego na 45 europejskich uczelniach technicznych Programu Vivaldi. Program ten jest najważniejszym przedsięwzięciem realizowanym przez grupy lokalne Board of European Students od Technology (BEST), na które składa się cykl kursów naukowych organizowanych 3 razy do roku (wiosną, latem, i zimą). Uczestnictwo w kursach jest całkowicie bezpłatne (uczestnicy ponoszą jedynie koszty przejazdu).

Patronami medialnymi kursu naukowego ".com come communicate" są Eurostudent i portal telekomunikacyjny GSMonline.pl.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  nut pisze: 2003-07-08 23:39
  dobrze, ze cos sie dzieje :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Dex pisze: 2003-07-09 00:04
  fajnie ze coś związanego z nowymi technologiami jest organizowane w naszym kraju... ale mogliby jakieś niewielkie otwarte pokazy też zrobić...
  0
 • Users Avatars Mini
  dziobek pisze: 2003-07-09 00:35
  hehe to szkolenie to nie powiem ze lipa ale nic niedaje tyle ze moznkna wpisac w cv, besciaccy studenci to niewiele z tego wyniosa bo beda zanroczeni, a wiem bo na moim wydziale taka komorka dziala......
  0
 • Users Avatars Mini
  abcd pisze: 2003-07-09 01:59
  Może i nic nie daje, ale przynajmniej studenci nawiążą kontakty, które mogą zaowocować w przysłości.Jakieś firmy telekomunikacyjne mogą ich zatrudnić.
  0
 • Users Avatars Mini
  spawik pisze: 2003-07-09 18:38
  na wiekszosci tego typu kursow, ktore BEST organizuje, wyklady sa ogolnodostepne i kazdy zainteresowany moze na nie przyjsc i w nich wziac udzial... a jesli ktos chce cos z tego wyniesc to wyniesie bo naprawde mozna fajnych rzeczy sie nauczyc, a ze nie samymi zajeciami zyjemy to juz inna sprawa :-) poznanie sie i wzajemna integracja tez sa glownymi czesciami takich kursow, a nic tak nie zbliza studentow jak zlote napoje typu piwko, zubrowka... :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  barnie pisze: 2003-09-17 08:44
  ładnietm w tej PW
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: