Rozstrzygnięcie gry multiplayer REVERSI

Newsy
Żródło: Emisja
Opinie: 5

Od 3 do 30 czerwca br. użytkownicy telefonów z obsługą Javy mogli walczyć w sieci Idea między sobą rozgrywając potyczki w grze REVERSI.
Pula nagród ufundowanych przez firmę Emisja S. A. obejmowała aparat cyfrowy Sony, gadżety z filmu MATRIX Reaktywacja - okulary, koszulki, plakaty oraz pakiety minut lub doładowania ufundowane przez sieć IDEA. 
Turniej złożony z eliminacji i rundy finałowej cieszył się dużą popularnością wśród miłośników tej popularnej gry, a walka o nagrodę główną toczyła się praktycznie do ostatnich godzin. 
W sumie w turnieju rozegrano 2121 gier, które łącznie trwały przeszło 1000 godzin i w trakcie których 266 graczy przesłało przeszło 150 MB danych korzystając z GPRSu.

W finale zmierzyło się 40 graczy. Zwycięzca wygrał 90 gier, natomiast najaktywniejszy z uczestników grał 180 razy.

Dzięki wyświetlanemu na WWW rankingowi uczestnicy mogli na bieżąco śledzić swoją pozycję i liczbę punktów, którą dodatkowo można było sprawdzić za pomocą SMS. Dużą popularnością cieszyły się bezpłatne zaproszenia SMS - zwłaszcza w finale, kiedy liczyły się tylko punkty zdobyte z rzeczywistymi graczami, a nie jak w eliminacjach, gdy można było grać również z automatami. 
Firma Emisja S.A, która przygotowała zabawę, już zapowiada kolejne edycje turnieju, z nowymi grami.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: