Rusza podwójne doładowanie w prepaidach Ery

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 8

Klienci Heyah, Heyah Mix, Tak Taka, oferty Tak Tak Fon oraz abonenci ofert: Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix, a także użytkownicy blueconnect starter, mogą otrzymać prezent w postaci podwojenia doładowania. Dzięki tej ofercie na konta klientów może trafić nawet 150 dodatkowych złotych.

Pieniądze można pomnożyć doładowując konto telefonu 2 razy w ciągu 5 kolejnych dni jednorazową kwotą:
- 20 złotych lub więcej w przypadku Heyah i Heyah Mix,
- 25 złotych lub więcej w przypadku Tak Taka, Tak Tak Fona, ofert Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix, blueconnect starter.

Klienci, którzy skorzystają z tej oferty otrzymają podwojenie wartości drugiego doładowania. Dzięki temu kwota na koncie Klienta może powiększyć się nawet o dodatkowe/bonusowe 150 złotych. Podwojona kwota doładowania może zostać wykorzystana bezterminowo na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci, bądź na inne dowolne usługi. Zgromadzone na koncie środki nie przepadają nawet po upływie ważności konta na połączenia wychodzące - po kolejnym przedłużeniu ważności konta cała zgromadzona dotychczas kwota pozostaje do wykorzystania.

Oferta podwójnego doładowania rusza 12 stycznia i będzie można z niej skorzystać jednorazowo do 11 lutego br. Szczegóły ofert Podwójne Doładowanie i 2xTakTak dostępne będą na www.heyah.pl i www.era.pl od dnia uruchomienia oferty.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Gatta pisze: 2011-01-11 18:56
  Zaszaleli, wczoraj zakończył się przecież okres przyznawania środków z ostatniego podwójnego doładowania, a tu już kolejne. Dobrze, że z promocji można skorzystać aż do 11 lutego, to zdążę wydać trochę kasy ze świątecznego bonusu.
  0
 • Users Avatars Mini
  zypolek pisze: 2011-01-12 11:13
  Dostałem dopiero co bonus ze świątecznego podwójnego doładowania, a tu kolejne. Widzę, że tym razem jest to podwójne na najlepszych, starych zasadach. Era zaskakuje pozytywnie i to mi oczywiście odpowiada. Na moim pre-paidzie Tak-taka jest już sporo gotówki, ale pomyślę jeszcze nad skorzystaniem z tej promocji.
  0
 • Users Avatars Mini
  pacoher pisze: 2011-01-12 17:09
  W zeszłym tygodniu na koncie wylądowała mi kasa z poprzedniego (grudniowego) podwójnego doładowania w Tak Taku. Na razie mam tyle pieniędzy, że nie ma sensu, żebym doładowywał, ale promocja trwa do 11 lutego, więc jeszcze mam czas. Może za 2-3 tygodnie się zdecyduję. Zaszaleli w tym Tak Taku ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  paw pisze: 2011-01-13 00:16
  dla mnie najwazniejsze jest to, ze bonus jest bezterminowy, z poprzedniej oferty nie skorzystalem, bonusy obarczone terminem zwyczajnie mnie nie interesuja... Moj taktak jest jak skarbonka, kasa "pecznieje".
  0
 • Users Avatars Mini
  Gatta pisze: 2011-01-13 12:37
  Na szczęście z bonusu można skorzystać aż do 11 lutego, bo dopiero co dostałam środki ze świątecznego podwójnego doładowania i noworocznego przeliczenia stanu kont, więc kasy mi nie brakuje, ale za miesiąc można spokojnie jakiś zapas zrobić, zwłaszcza, że ważności konta się sumują.
  0
 • Users Avatars Mini
  zypolek pisze: 2011-01-13 13:21
  Ja zdecydowałem się na doładowanie 25 zł, ale dopiero w lutym, bo na razie nie ma sensu. Szkoda mi nie wykorzystać choć minimum podwójnego doładowania.
  0
 • Users Avatars Mini
  pacoher pisze: 2011-01-14 13:27
  Plus pozazdrościł Tak Takowi podwójnych doładowań i też wprowadzili je w swoich pre-paidach, ale ich oferta wypada strasznie blado przy podwójnych w TT. Raz, że kasę trzeba wykorzystać w 15 dni, a dwa, że tylko na połączenia wewnątrz sieci. Zupełnie inaczej niż w Tak Taku.
  0
 • Users Avatars Mini
  zypolek pisze: 2011-02-10 13:28
  Podwójne doładowanie w Tak-taku i Heyah zostało przedłużone do końca lutego. Kto jeszcze nie zdążył skorzystać z podwójnego ma jeszcze ku temu okazję. Ja już doładowałem 2x25 zł i mam 25 zł bonusu na wszystkie usługi.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: