Ruszają świąteczne oferty CANAL+

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Ruszają świąteczne oferty CANAL+

Poznaliśmy już świąteczne promocje CANAL+.

Pierwszą świąteczną propozycją CANAL+ jest dostęp do paczki CANAL+ Seriale i Filmy z pakietem telewizji Entry+, która z okazji świąt jest oferowana za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące i 25 zł/mies. przez pozostały okres zobowiązania.

Oferta pozwala na dostęp do 71 kanałów telewizyjnych oraz 6 kanałów premium CANAL+. Dostajemy też dostęp do CANAL+ online, czyli możliwością oglądania treści na prawie dowolnym urządzeniu, w tym na telefonie.

Pakiet CANAL+ Seriale i Filmy można łączyć również z innymi pakietami telewizji – np. z pakietem Relax+, który oferuje dostęp do 89 kanałów telewizyjnych (59 online), czy pakietem Extra+, w którym znalazło się 161 kanałów telewizyjnych (123 online). Tutaj również obowiązuje promocja 0 zł przez pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie ceny zmienią się odpowiednio na 35 zł/mies. i 65 zł/mies. przez pozostały okres zobowiązania.

CANAL+ Seriale i Film można też zmienić na pakiet CANAL+, która oprócz seriali i filmów oferuje dodatkowo dostęp do kanałów sportowych CANAL+ SPORT.

Paczkę CANAL+ można kupić z pakietem Entry+, Relax+ i Extra+. od 45 zł/mies. i tak jak w przypadku wszystkich ofert telewizji satelitarnej otrzymać w cenie dostęp do serwisu CANAL+ online.

W świątecznych ofertach znalazły się jeszcze dwa inne pakiety:

  • CANAL+ SPORT z pakietem kanałów Entry+ w cenie 70 zł/mies.,
  • CANAL+ z pakietem kanałów Entry+ oraz HBO, Netflixa oraz FilmBOX za 100 zł/mies.

Klienci wybierający dowolną ofertę telewizji satelitarnej mogą skorzystać z dekodera 4K DualBOX+, który pozwala na odbiór telewizji w jakości obrazu 4K HDR i dźwięku Dolby Atmos. Urządzenie po podłączeniu do internetu rozszerza swoje funkcje o dostęp do serwisu CANAL+ online. Dekoder jest oferowany z dyskiem twardym o pojemności 500GB.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: