Ruszyła kampania "Dajemy Ci wolną rękę"

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 0

Jesteś wśród 59% Polaków, którzy rozmawiają przez telefon komórkowy w aucie? Dzisiaj rusza ogólnopolska kampania „Dajemy Ci wolną rękę”, zainaugurowana przez Nokia Poland. Ma ona zachęcać kierowców rozmawiających przez telefon trzymany przy uchu do korzystania z alternatywnych rozwiązań, które pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo jazdy. W ramach akcji Nokia rozda poprzez stronę kampanii i na wybranych stacjach Statoil vouchery na darmową instalację 1000 zestawów głośnomówiących dowolnej marki dla kierowców, którzy chcą jeździć bezpieczniej.

„Jak pokazały przeprowadzone przez nas badania, 59% kierowców korzysta z telefonu w aucie, z czego aż 67% podczas rozmowy trzyma go przy uchu. Poprzez zaplanowane działania chcemy zmieniać te postawy – alternatywną i dozwoloną przez prawo metodą jest korzystanie np. z zestawów głośnomówiących. Chcemy uświadamiać kierowcom, że tego typu rozwiązania dają im wolną rękę, a co za tym idzie – zwiększają bezpieczeństwo jazdy” – mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

Vouchery na 1000 zestawów głośnomówiących dowolnej marki.

W ramach kampanii dystrybuowane będą vouchery na darmową instalację 1000 zestawów głośnomówiących dowolnej marki. Vouchery będzie można zdobyć od 11 grudnia br. wchodząc na stronę kampanii www.dajemyciwolnareke.pl oraz na 12 stacjach Statoil w 7 miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław i Częstochowa. Wraz z voucherami dystrybuowane będą opatrzone rysunkami Marka Raczkowskiego ulotki informacyjne oraz naklejki na samochód.

„Statoil angażuje się w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym w wieloraki sposób. Od 10 lat organizujemy ogólnopolską doroczną kampanię na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci na drogach. Wspieramy również akcję uświadamiającą kierowców o konieczności dbania o prawidłowe ciśnienie w oponach. Mamy nadzieję, że działania przewidziane podczas rozpoczynającej się kampanii społecznej „Dajemy Ci wolną rękę” przekonają wielu kierowców do zmiany zachowań podczas jazdy na bardziej bezpieczne.” – powiedziała Krystyna Antoniewicz-Sas, rzecznik prasowy Statoil Poland.

Vouchery będzie można otrzymać 11 i 12 grudnia, w godz. 11.00 – 19.00 na następujących stacjach Statoil:

1. Wrocław, ul. Karkonoska 52
2. Wrocław, ul. Sucha 15C
3. Kraków, ul. Armii Krajowej 10
4. Kraków, oś. Dywizjonu 303 nr 21a / Andersa
5. Warszawa, ul. Puławska 86
6. Warszawa, ul. Rosoła / Jastrzębskiego 220
7. Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 93
8. Gdynia, ul. Morska 78A
9. Poznań, ul. Bobrzańska 21
10. Poznań, ul. Wojciechowskiego 4
11. Częstochowa, ul. Al. Wojska Polskiego 121/127
12. Częstochowa, ul. Bardowskiego 64/68

Ponadto będzie je można również wydrukować od 11 grudnia br. ze strony kampanii www.dajemyciwolnareke.pl. Tam znajdować się również będą szczegółowe informacje na temat akcji rozdawania voucherów, w tym adresy stacji benzynowych Statoil i punktów instalacyjnych.

Partnerem akcji rozdawania voucherów jest Statoil Poland.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: