Ruszyła wersja mobilna serwisu GG.pl

Newsy
Żródło: GG Network
Opinie: 0

Serwis społecznościowy GG.pl wraz z mobilną wersją Poczty Gadu-Gadu jest od dziś zawsze pod ręką dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych.

Dzięki mobilnej wersji GG.pl w telefonie komórkowym można zalogować się do serwisu, obserwować, co w każdym momencie dzieje się na profilu, pulpicie, przesyłać wiadomości do swoich znajomych, czy przeprowadzać konferencje, a nawet wysłać e-mail z poziomu serwisu. Jeśli na liście kontaktów GG mamy więc dużo znajomych, tradycyjny SMS, jako droższa i w dodatku uboga w formie wersja krótkiej wiadomości, może być zupełnie odstawiona na bok.

- Chcemy, aby nasi użytkownicy mogli komunikować się z przyjaciółmi w dogodnym dla siebie momencie. Wersja mobilna GG.pl daje od dziś taką możliwość. Oprócz wygody przyniesie użytkownikom wymierne korzyści finansowe - mówi Jarek Rybus, pełnomocnik zarządu GG Network S.A., producenta GG.pl i komunikatora Gadu-Gadu. - Nie trzeba już wysyłać sms-ów, można być on-line ze wszystkimi znajomymi dzięki serwisowi społecznościowemu w komórce.

Każdy użytkownik posiadając numer GG i konto w serwisie GG.pl może aktywować w swoim profilu skrzynkę pocztową i przez serwis społecznościowy odbierać i wysyłać wiadomości. Mobilna wersja GG.pl daje więc możliwość szybkiego skorzystania z mobilnej wersji Poczty Gadu-Gadu przez komórkę. Dzięki temu użytkownicy będą mogli być w stałym kontakcie ze swoimi znajomymi, mając w każdym momencie możliwość zalogowania się do GG.pl i poczty w komórce. W kolejnej wersji przewidziane będzie również autologowanie do poczty.

Serwis działa na każdym telefonie komórkowym wyposażonym w przeglądarkę internetową.
www.gg.pl/m - adres do wpisania w telefonie komórkowym.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: