Są dwa nowe Garminy z ekranami AMOLED

Newsy
Opinie: 0
Garmin Forerunner 265 i Forerunner 965

Garmin wprowadził do sprzedaży serię Forerunner 265 i Forerunner 965 z ekranami AMOLED.

Forerunner 265 zapewnia do 15 dni pracy bez ładowania w trybie smartwatcha, a Forerunner 965 – do 23 dni.

Forerunner 965 będzie dostępny pod koniec marca w sugerowanej cenie detalicznej 649,99 euro, z kolei Forerunner 265 jest dostępny już teraz w cenie 499,99 euro.

Smartwatche Forerunner 265 i Forerunner 965 oferują:

  • Raport poranny zawiera podsumowanie jakości snu z ostatniej nocy, sugestie treningowe na nadchodzący dzień, status zmienności tętna i prognozę pogody (po sparowaniu ze smartfonem).
  • Widżet wyścigu z poradami treningowymi, codziennymi spersonalizowanymi wskazówkami treningowymi i prognozami czasu ukończenia nadchodzącego biegu na podstawie szczegółów trasy, pogody i dotychczasowych rezultatów.
  • Spersonalizowane codzienne wskazówki treningowe dostosowują się do aktualnego poziomu wydolności i potrzebnej regeneracji, a także uwzględniają nadchodzące biegi dodane do kalendarza Garmin Connect.
  • Ocena gotowości treningowej pozwala określić, czy to dobry czas na trening w oparciu o jakość snu, regenerację, obciążenie treningowe i inne parametry.
  • Monitorowanie zmienności tętna podczas snu, aby uzyskać lepszy obraz regeneracji i ogólnego stanu zdrowia.
  • Pomiar parametrów mocy biegowej i dynamiki biegu, takich jak kadencja, długość kroku, czas kontaktu z podłożem i wiele innych, bezpośrednio z nadgarstka - nie jest wymagana żadna dodatkowa aplikacja ani akcesoria.

Seria Forerunner 265

Forerunner 265 zapewnia cały zestaw narzędzi do monitorowania wydajności z Garmin Firstbeat Analytics, takich jak pułap tlenowy, przygotowanie wydolnościowe, efekt treningu i wiele innych. Biegacze mogą skorzystać z dwóch opcji spersonalizowanych planów treningowych: wprowadzić informacje o planowanym biegu do kalendarza Garmin Connect i otrzymywać codzienne wskazówki treningowe lub skorzystać z bezpłatnych planów Garmin Coach od profesjonalnych trenerów. Trenując na zewnątrz można zaplanować strategię biegową, korzystając z PacePro – wskazówek tempa dostosowanych do stopnia trudności, profilu trasy oraz dystansu – i biegać z przekonaniem, że technologia SatIQ oraz wielopasmowy GPS zapewnią dokładność określania lokalizacji.

Forerunner 265 ma nadgarstkowy pulsoksymetr, monitorowanie energii Body Battery, zaawansowane monitorowanie snu i ocenę jego jakości, pomiar poziom stresu, cyklu menstruacyjnego i ciąży oraz wiele innych, przydatnych funkcji. Dodatkowo zegarek pozwala na korzystanie z powiadomień, pobieranie utworów z serwisów Spotify, Deezer lub Amazon Music (wymagana subskrypcja) i słuchanie ich bez użycia telefonu. Poczucie bezpieczeństwa podczas aktywności zapewni funkcja wykrywania wypadków, Assistance i LiveTrack, a płatności zbliżeniowe Garmin Pay ułatwią codzienne zakupy.

Forerunner 265 jest dostępny w dwóch wersjach: Forerunner 265S o średnicy 42 mm oferuje do 24 godzin pracy baterii w trybie GPS i do 15 dni w trybie smartwatcha, a większy Forerunner 265 o średnicy 46 mm oferuje do 20 godzin pracy baterii w trybie GPS i do 13 dni w trybie smartwatcha.

Forerunner 965

Forerunner 965 oferują to co Forerunner 265 plus dodatkowe pomiary treningowe, wbudowane mapy i możliwość przechowywania większej ilości utworów bezpośrednio w zegarku. Wskaźnik stosunków obciążenia treningowego kontroluje balans obciążenia krótkookresowego i średniookresowego. Aby pomóc sportowcom uniknąć przemęczenia, funkcja Real-time stamina pozwala monitorować i zarządzać poziomem wysiłku, natomiast ClimbPro umożliwia wyświetlanie w czasie rzeczywistym informacji o bieżących i nadchodzących wzniesieniach, w tym o nachyleniu, dystansie i przyroście wysokości. Zegarek ma wbudowane kolorowe mapy.

Wyposażony w lekki, tytanowy bezel, kopertę o średnicy 47 mm i największy w ofercie Garmin wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,4 cala, Forerunner 965 oferuje czas pracy baterii do 31 godzin w trybie GPS i do 23 dni w trybie smartwatcha.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: