Są nowe flagowe słuchawki Jabra - już poprzednie modele były bardzo udane

Newsy
Opinie: 0
Są nowe flagowe słuchawki Jabra - już poprzednie modele były bardzo udane

Jabra w Berlinie zaprezentowała dwa modele swoich flagowych słuchawek: Elite 8 Active dla uprawiających sport i Elite 10.

Słuchawki Elite 8 Active to następca modelu Elite 7 Active. Poprzedni model był jednym z najlepszych wyborów dla uprawiających sport. W tym roku design się nie zmienił. Nadal więc będą świetnie pasować do uszu (boski Jabra ShakeGrip) i są wyposażone w genialne fizyczne przyciski. Jest za to 6 mikrofonów zamiast 4, co ma poprawić ANC (w poprzednim modelu działało b. dobrze). Jest też wyższa norma odporności na wodę i kurz IP68 (pełne zanurzenie do 1.5 m). Etui ma normę IP54. Słuchawki Elite 8 Active mają działać 8h i 32h po doładowywaniu z etui. Za dźwięk przestrzenny odpowiada standard Dolby Audio.

W Elite 10 jest Dolby Atmos ze wsparciem dla Dolby Head Tracking. Słuchawki wspierają normę IP57. Działają na baterii 6h z ANC (27h z etui). Ten model nie wspiera rozwiązania Jabra ShakeGrip – tym razem zastosowano Jabra ComfortFit.

Elite 8 Active mają kosztować 199 euro. Są już dostępne w sprzedaży w 4 kolorach. Elite 10 kosztują 249 euro. Słuchawki będą dostępne w 5 kolorach.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: