Są specjalne oferty dla uczniów i ich rodziców – oto ich szczegóły

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Są specjalne oferty dla uczniów i ich rodziców – oto ich szczegóły

Uczniowie i rodzice nie mogą przejść obojętnie wobec oferty “back to school” Plusa. Dwa smartfony w cenie jednego czy dwa abonamenty w cenie jednego, to poważne oszczędności, w sytuacji, gdy koszty wyprawki szkolnej mocno drenują nasze portfele.  

Przełom sierpnia i września to okres, w którym rodzice poświęcają wiele czasu na kompletowanie wyprawek szkolnych dla swych pociech. Sieci handlowe prześcigają się w reklamowaniu swoich ofert na przybory szkolne, zeszyty czy ubrania. Jednak dziś nauka nie opiera się tylko na czerpaniu wiedzy z książek, ale także z internetu. Dziś smartfon, tablet czy laptop to powszechne i obowiązkowe składniki szkolnej wyprawki, niezbędne w erze edukacji, która staje się coraz bardziej cyfrowa. W pełni użyteczne stają się zaś, gdy można za ich pomocą swobodnie korzystać z internetu. 

Nie może więc dziwić, że i operatorzy telekomunikacyjni na przełomie sierpnia i września przygotowują atrakcyjne oferty handlowe z myślą o nowym roku szkolnym. Rodzice sądzą, że nowy smartfon czy abonament z większą liczbą gigabajtów pozytywnie nastawią dziecko do powrotu do szkoły i nauki.

Oczywiście wyprawka szkolna to często spory wydatek dla rodziców, szczególnie dla tych, których dzieci idą do pierwszej klasy czy uczniów szkół ponadpodstawowych, gdzie podręczniki nie są finansowane. Rozumie to Plus, którego oferta na nowy rok szkolnych (back to school) pozwala wygenerować widoczne gołym okiem oszczędności. Takim przykładem może być oferta “dwa smartfony w cenie jednego”. Kupując Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB na klientów w prezencie czeka Xiaomi Redmi A2 2/32GB. Zakup dwóch smartfonów w cenie jednego łączy się z abonamentową Mistrzowską Ofertą. Cena zestawu Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB i Xiaomi Redmi A2 2/32GB wyniesie łącznie 1599,04 złotych – 1 zł na start oraz 12 rat po 133,17 zł. Duet Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB i Xiaomi Redmi A2 2/32GB dostępny jest natomiast za 1 zł na start oraz 12 rat po 149,83 zł. Całkowity koszt zakupu wyniesie 1798,96 zł.

Taka oferta to połączenie przyjemnego z pożytecznym – z jednej strony ułatwi naukę, dostęp do materiałów edukacyjnych, z drugiej umożliwia rozrywkę podczas drogi do szkoły czy podczas jesiennych wieczorów.

Jednak dla klientów ważne jest także, jak wysoka jest kwota miesięcznego abonamentu. A Plus w jesiennej promocji daje dwa abonamenty w cenie jednego. Oferty Plusa na nowy rok szkolny przygotowane są bowiem także z myślą o rodzinie i o potrzebach poszczególnych jej członków.

Każdy, kto zdecyduje się na ofertę za 69 zł miesięcznie, otrzyma dwa abonamenty z pakietem 240 GB na dwa numery do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a na dodatek dostęp do Disney+ na rok w prezencie. Z oferty za 69 zł miesięcznie mogą skorzystać nowi klienci Plusa, osoby przechodzące do Plusa z innej sieci, a także dotychczasowi użytkownicy oferty Plusa na kartę czy MIX. 

Dla obecnych klientów Plus przygotował także tzw. Mistrzowską Ofertę w cenie 59 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymują oni dwa abonamenty z pakietem 100 GB do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Plus daje również dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Mistrzowska Oferta za 59 zł/mies. została przygotowana dla klientów Plusa, którzy równocześnie kupią albo przedłużą inny abonament głosowy za min. 39 zł/mies. lub Internet (mobilny/światłowodowy) za min. 19 zł/mies. Z Mistrzowskiej Oferty za 59 zł/mies. mogą skorzystać także klienci Polsat Box, którzy równocześnie kupią lub przedłużą usługę Polsat Box za min. 20 zł/mies.

Co ważne, obie promocje: abonamentową i sprzętową można łączyć – oznacza to, że można mieć i dwa abonamenty w cenie jednego, i dwa smartfony w cenie jednego.

To co także wyróżnia na rynku ofertę Plusa to różnorodność, dzięki czemu każdy członek rodziny znajdzie w niej coś dla siebie. Klienci mogą bowiem kupić telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowodem Plusa za 19 zł/mies. przez cały pierwszy rok po rabatach (w drugim roku 98,99 zł/mies. za wariant oferty ze światłowodem do 300 Mb/s). Dzięki temu zaoszczędzą ponad 1000 zł przez rok. Ta oferta to szybki światłowodowy internet i atrakcyjna rozrywka. Do dyspozycji są 3 warianty, a w każdym z nich: internet światłowodowy Plusa w opcji S, M lub L (odpowiednio łącze: do 300 Mb/s Do 600 Mb/s i do 1 Gb/s) i telewizja Polsat Box – pakiet S (55 kanałów) z Disney+

Niewątpliwą zaletą bycia klientem Plusa jest możliwość dostępu do najszybszej sieci 5G w Polsce. Każdy z abonamentów z nowej Mistrzowskiej Oferty Plusa zapewnia bowiem bezpłatny dostęp do 5G. Plus nieustannie umacnia pozycję lidera technologii 5G. W czerwcu uruchomił 5G Ultra – najszybsze 5G w Polsce, tak szybkie jak światłowód. W zasięgu 5G Ultra jest już ponad 4,2 miliona mieszkańców Polski w 171 miejscowościach. 5G od Plusa „od zawsze” wygrywa rankingi 5G publikowane przez SpeedTest.pl w kategorii prędkości pobierania. Od dwóch kwartałów operator dominuje także w rankingu Internetu mobilnego SpeedTest.pl – 5G, 4G i 3G. 

A co to oznacza dla klientów? Niezakłócone wideokonferencje, które umożliwiają np. zajęcia dodatkowe w formie zdalnej, błyskawiczne przesyłanie ciężkich plików, dopracowanie prezentacji na smartfonie etc.

Z opisanych powyżej ofert możecie skorzystać tutaj:

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy Plus.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: