Salon firmowy Nokia w Polsce

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 2

26 sierpnia br. we Wrocławiu będzie miało miejsce oficjalne otwarcie drugiego w Polsce salonu firmowego Nokia. Sklep, mieszczący się w centrum handlowym Renoma przy ul. Świdnickiej 40 (I piętro), będzie otwarty od godz. 9.00. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, dostępnych nie tylko dla klientów centrum handlowego, ale także mieszkańców Wrocławia. Pierwszy salon firmowy Nokia został otwarty 9 listopada 2007 w centrum handlowym Stary Browar w Poznaniu.

Z okazji otwarcia salonu we Wrocławiu firma Nokia przygotowała cogodzinne konkursy z nagrodami. Przez cały dzień o każdej pełnej godzinie na ekranach znajdujących się przed wejściem do sklepu wyświetlane będę pytania z trzema odpowiedziami. Wygrywają dwie osoby, które najszybciej wyślą pod wskazany numer sms-a z prawidłową odpowiedzią. Jest o co walczyć, gdyż nagrodami są najnowsze telefony Nokia, m.in. z Nseries i Eseries oraz gadżety.

Ponadto na terenie Centrum Handlowego będą umieszczone nadajniki bluetooth. Każdy, kto włączy bluetooth w swoim telefonie, będzie mógł otrzymać singiel Nokia, tapetę oraz informacje o prowadzonych w ramach otwarcia sklepu konkursach.

Dla Klientów, którzy tego dnia zdecydują się na zakupy w salonie Nokia, firma przygotowała rabat 10% na oryginalne akcesoria Nokia.

O otwarciu sklepu informować będą również promotorzy, przemieszczający się po mieście z megafonami, transparentami oraz ulotkami. Od nich będzie można otrzymać informacje o sklepie, a ponadto każdy, kto napotka promotorów i odpowie na pytanie związane z marką Nokia otrzyma gadżet-niespodziankę.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  lava1 pisze: 2009-08-26 12:02
  Właśnie wracam z tego salonu i muszę powiedzieć że jestem rozczarowany. Otwarcie planowane na 9.00, a gdybym sam się nie "wepchnął" o 9.15 to bym wogóle nie został do środka zaproszony. Ceny wysokie i tyle. Sprzęt można sobie swobodnie pooglądać i owszem, a i personel dość kompetentny. Najbardziej jednak zdziwiło mnie to, że niejako jako pierwszy klient nie zostałem obdarowany choć skromnym gadżetem, a i o zapowiadanych konkursach nie dowiedziałem się nic. A podobno do wygrania były telefony ?!
  0
 • Users Avatars Mini
  lava1 pisze: 2009-08-26 12:05
  cd poprzed. komentarza -> Wielka szkoda bo jestem wieloletnim użytkownikiem Nokii i jej wiernym fanem. Niestety jako osoba pracująca musiałem się szybko zwijać bo być może zapowiadane konkursy miały być później.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: