Galaxy Buds Pro z darmowym TIDAL HiFi

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Kup słuchawki Galaxy Buds Pro i zyskaj darmowy abonament TIDAL HiFi na 6 miesięcy

W grudniowej promocji przy zakupie słuchawek Galaxy Buds Pro można zyskać półroczny darmowy dostęp do abonamentu TIDAL HiFi.

Jak wziąć udział w promocji?

  • Kup słuchawki Galaxy Buds Pro w dniach 29.11-26.12.2021 u partnerów handlowych, prowadzących promocję.
  • Zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz dostępny na stronie w terminie 29.11-05.01.2022. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia wraz ze zdjęciem opakowania (kartonowego pudełka) po Produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, a także zdjęcie wyciętej naklejki z kodem kreskowym,
  • Mailowa wysyłka kodów do usługi TIDAL HiFi nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Kod dostępu można aktywować do dnia 30.06.2022. Po tej dacie kod stanie się nieaktywny.

Promocja jest prowadzona w sklepach partnerów: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., samsung.com/pl/ (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji, Samsung Brandstores (I-Terra Sp. z o.o.), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.), AB FOTO (Ab Foto Sp. z o.o.), Empik S.A.

Korzystanie z Tidal pomniejsza pakiet danych. Po upływie darmowego okresu próbnego naliczana jest standardowa opłata miesięczna 19,99 PLN. Subskrypcję można anulować w każdym momencie.

Poniżej dostępny jest regulamin promocji.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: