Samsung Galaxy S21 FE 5G z zegarkiem w prezencie

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Samsung Galaxy S21 FE 5G z zegarkiem w prezencie

Kupując smartfon Galaxy S21 FE 5G do 23 października 2022 roku można otrzymać w prezencie smartwatch Galaxy Watch4 Bluetooth 44mm w kolorze czarnym.

Jak wziąć udział w promocji?

  • Kup smartfon Galaxy S21 FE 5G u jednego z partnerów handlowych do 23 października 2022 i aktywuj swoje urządzenie do 30 października 2022 roku.
  • Załóż konto lub zaloguj się w aplikacji Samsung Members, a następnie wypełnij formularz rejestracyjny (zakładka korzyści) do 6 listopada 2022 roku.
  • Prezent w postaci Galaxy Watch4 zostanie wysłany na wskazany w formularzu adres w ciągu 21 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Lista partnerów handlowych:

RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., AB Foto sp. z o.o., Empik S.A. (Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji.), samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Uwaga: Sklep partnerski epp.sklepsamsung.pl prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji., Sklep pracowniczy sepm.sklepsamsung.pl oraz sklep https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees/login/multistore prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji.

Nasze wrażenia z korzystania z Galaxy S21 FE 5G są tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: