Szef mobilnego Samsunga zdradza pierwsze szczegóły serii Galaxy S22

Newsy
Opinie: 0
Setting a New Standard for Smartphones in Our Changing World

Dr. TM Roh, szef działu MX Business w Samsung Electronics, opublikował specjalny list do fanów marki, w którym zapowiada lutową premierę nowej serii flagowców Galaxy S22.

 

Szef Samsunga pisze, że według niego nie wystarczy, by innowacje mobilne ewoluowały wraz ze światem. Samsung musi być o krok do przodu, aby jego technologia mogła pomóc zmienić sposób, w jaki doświadczamy wszystkiego wokół nas i ułatwiać nam życie.

 

Dr. TM Roh wspomina premierę pierwszego Galaxy Note: „W 2011 roku Galaxy Note połączył wygodę i przenośność smartfonów z dużym ekranem i funkcjonalnością tabletów przypominającą notatnik. Niektórzy sprzeciwiali się 5,3-calowemu wyświetlaczowi – wówczas uważanemu za ogromny – ale Note stworzył spuściznę, w której duży wyświetlacz jest teraz standardem. S Pen również zaskoczył wszystkich.”

 

Szef MX Business w opublikowanym liście nawiązał także do informacji o wstrzymaniu produkcji serii Note: „Wiemy, że wielu z Was było zaskoczonych, gdy Samsung nie wypuścił nowego Galaxy Note w zeszłym roku.”  TM Roh zdradza, że jest nadzieja dla tych, którzy pokochali kreatywność i wydajność serii Galaxy Note i zachwycali się rysikiem S Pen.”. Szef działu MX Business pisze, że jego firma nie zapomniała o tych doświadczeniach. Może to oznaczać tylko raczej tylko jedno – powrót rysika w serii S22.

 

Na Unpacked w lutym 2022 Samsung ma przedstawić „najbardziej godne uwagi urządzenie z serii S, jakie kiedykolwiek stworzył” i mamy przygotować się na „niesamowite wrażenia Ultra”.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: