Do 800 zł zwrotu po zakupie smartfonów z serii Galaxy S22

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Samsung zwróci do 800 zł przy zakupie smartfonu z serii Galaxy S22

Samsung zwróci pieniądze przy zakupie wybranych smartfonów z serii Galaxy S22.

Teraz przy zakupie urządzeń z serii Galaxy S22 można odzyskać:

  • 600 zł - Galaxy S22,
  • 700 zł - Galaxy S22+,
  • 800 zł  - Galaxy S22 Ultra.

Promocja obowiązuje od 1 do 14 sierpnia 2022 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

  • Zakupić wybrany smartfon Galaxy z serii S22 (S22, S22+,S22 Ultra) w terminie od 1 sierpnia do 14 sierpnia 2022r. w wybranym punkcie u partnera handlowego.
  • Aktywować zakupiony smartfon do 21 sierpnia 2022r.
  • Zalogować się do aplikacji Samsung Members na urządzeniu, wypełnić formularz zgłoszenia do promocji w terminie do 28 sierpnia, dołączyć dowód zakupu.

W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.),NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o. , 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., AB Foto sp. z o.o., Empik S.A. Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji., samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.). Uwaga: Sklep partnerski   epp.sklepsamsung.pl prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji., Sklep pracowniczy sepm.sklepsamsung.pl  oraz sklep https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees/login/multistore prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: