Kupujesz Samsunga Galaxy S6 – otrzymujesz słuchawki lub głośniki Samsung Level!

Akcje partnerskie
Opinie: 2
Promocja przy zakupie Samsunga Galaxy S6

28 maja 2015 ruszyła specjalna oferta dla aktualnych posiadaczy wybranych urządzeń firmy Samsung – przy zakupie topowego modelu Samsung Galaxy S6, nabywcy będą mogli sami wybrać głośniki lub słuchawki z linii Level jako dodatek do swoich nowych smartfonów. Firma docenia i nagradza w ten sposób dotychczasowych użytkowników wcześniejszych topowych urządzeń z serii Galaxy.

Po raz pierwszy w Polsce Samsung organizuje wyjątkową akcję lojalnościowo-promocyjną dla tych swoich Klientów, którzy nadal używają poprzednich generacji smartfonów Galaxy. Nowa promocja, pod hasłem Wejdź na wyższy Level z Samsung Galaxy S6, jest skierowana do dotychczasowych użytkowników innych topowych modeli z serii Galaxy S i Galaxy Note.

Od 28 maja br, przy zakupie najnowszego modelu smartfonu Samsung Galaxy S6, użytkownik może sam wybrać jako prezent jedno wybrane akcesorium – słuchawki lub głośniki Samsung Level, jeżeli wcześniej zarejestruje swój dotychczas używany aparat firmy Samsung.

Pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni raz mamy przyjemność zaoferowania tak atrakcyjnych i praktycznych prezentów naszym dotychczasowych użytkownikom poprzednich modeli telefonów Samsung z serii Galaxy Note i S – mówi Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska – Doceniamy lojalność nabywców i przywiązanie do naszej marki. W ten skromny sposób dziękujemy im za kolejny wybór naszych urządzeń a jednocześnie mamy przyjemność sprezentować im doskonałe akcesoria audio do ich najnowszych smartfonów Samsung Galaxy S6. Dzięki temu, będą mogli cieszyć się perfekcyjnym dźwiękiem tych modeli i wykorzystać je np. do odtwarzania muzyki, bez konieczności zakupu dodatkowego wyposażenia.

Za zakup nowego telefonu Samsung Galaxy S6 w okresie trwania promocji, zarejestrowani użytkownicy poprzednich modeli smartfonów z serii S oraz Note będą mogli odebrać jedną z praktycznych nagród do swojego nowego telefonu, do wyboru: słuchawki Samsung Level Over, Level On lub Level-In albo głośniki Level Box czy Level Box mini.

Aby skorzystać z warunków nowej oferty, wystarczy na dedykowanej witrynie zarejestrować swój stary telefon, podając swoje dane. Następnie, w ciągu 14 dni po zakupie nowego smartfonu Galaxy S6, wysłać do organizatora akcji, firmy Cursor S.A., wiadomość e-mail na adres: galaxyupgrade@cursor.pl, z załącznikiem w postaci czytelnego skanu lub zdjęcia dowodu zakupu (faktury VAT).

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy urządzeń Galaxy S3, S4, S4 mini, S5 i S5 mini oraz Galaxy Note 2, Note 3 i Note 4. Akcja potrwa tylko do 15 lipca br, lub do wyczerpania puli nagród. Nie dotyczy zakupu telefonów Galaxy S6 Edge, jedynie wersji Flat.

Więcej szczegółów i regulamin promocji Galaxy S6 upgrade na stronie internetowej: www.nextlevel.samsung.pl.

Artykuł przygotowany we współpracy z Samsung Polska.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ikado pisze: 2015-07-06 11:43
  Jednak to prawda,że S6 się źle sprzedaje.
  0
 • Users Avatars Mini
  Pablo pisze: 2015-07-06 21:15
  Kolejna promocja organizowana przez firmę cursor. Raz dałem sie nabrać - po zakupieniu s6 w maju zarejestrowałem telefon na stronie i miałem otrzymać ładowarkę indukcyjna. Dostałem 2 potwierdzenia mailem, za wysyłają. Do dnia dzisiejszego ładowarki nie ujrzałem. Na maile nie odpowiadają. Nie dajcie sie nabrać.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: