Fajna reklama polskiego Samsunga

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Rusza nowa kampania Samsung „Z Galaxy możesz”

Polski oddział Samsunga przygotował udany spot reklamowy Z Galaxy możesz. Zabawne i dobrze zrealizowane wideo prezentuje jeden dzień z życia dwójki bohaterów.

Cała kampania obejmie działania digital i aktywacje na kanałach SoMe marki. Za koncept oraz realizację kampanii odpowiada agencja VMLY&R Poland, a za zakup mediów dom mediowy Starcom. Spot w reżyserii Daniela Jaroszka wyprodukowała Papaya Films.

„Świat Samsung Galaxy jest bogaty i różnorodny. Jego znakiem rozpoznawczym, poza wciąż udoskonalanymi innowacjami, jest otwarta społeczność użytkowników, którzy cenią sobie wolność i możliwości, jakie daje im technologia.  Wierzymy, że innowacyjne produkty potrafią zlikwidować ograniczające nas bariery i otworzyć nas na nowe, ekscytujące doświadczenia, dając wolność ekspresji i wyzwalając w nas pokłady kreatywności. Z Galaxy nie musimy iść na kompromisy, a innowacje, które oddajemy do rąk naszych użytkowników pozwalają kreować własne, unikalne doświadczenia” – podsumowuje Magdalena Sielachowicz – Nowakowska, head of marketing, Samsung Electronics Polska.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: