S7 miał udaną przedsprzedaż w Europie - bardziej popularna wersja edge

Newsy
Opinie: 4

Samsung podał, że na nowe modele Galaxy S7 i S7 edge złożono najwięcej zamówień przedsprzedażowych w historii sprzedaży smartfonów Galaxy w Europie.

W okresie składania zamówień przedsprzedażowych w Europie, który rozpoczął się kilka godzin po ogłoszeniu wprowadzenia tych modeli na rynek 21 lutego i zakończył 10 marca, sprzedaż nowych Galaxy S7 i S7 edge była przynajmniej 2,5 razy wyższa niż sprzedaż któregokolwiek innego wcześniejszego urządzenia Galaxy w Europie.

W pierwszych dwóch dniach przedsprzedaży główny sprzedawca detaliczny w Wielkiej Brytanii odnotował rekordową liczbę zamówień na Galaxy S7 i S7 edge w przedsprzedaży. Wartość ta jest 200% wyższa niż w przypadku ubiegłorocznych zamówień na Galaxy S6 i S6 edge.

Popularniejsza jest wersja edge – zamówienia przedsprzedażowe na to urządzenie stanowią do chwili obecnej 65% łącznych zamówień przedsprzedażowych w Europie. 

Użytkownicy z Europy, którzy składali zamówienia w ramach przedsprzedaży za pośrednictwem sklepu on-line Samsung oraz wybranych operatorów i partnerów detalicznych, otrzymają dodatkowo gratisowy zestaw Samsung Gear VR. W związku z rekordowymi wynikami przedsprzedaży S7 zapotrzebowanie na zestaw Gear VR  na niektórych rynkach europejskich przewyższa obecnie podaż.

Samsung nie podał w komunikacie ile urządzeń zamówiono w Europie i globalnie.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  zustol pisze: 2016-03-11 15:27
  Nie wierze w takie dane ceny S6 i S6 EDGE poszybowaly w góre. Kto by zamienial S6 na S7 jezeli roznice sa minimalne dla mnie to bezzasadne. Informacja z kija wzieta.
  1
 • Users Avatars Mini
  Wulo pisze: 2016-03-12 12:28
  Niby kryzys na świecie, a tu Samsung się chwali, że pełno zamówień na nowego Galaxy i ludzie wylewają się z pieniędzmi.
  1
 • Users Avatars Mini
  Drukarz pisze: 2016-03-13 17:43
  Przedsprzedaz to kropla w morzu sprzedazy operatorskiej wiec nie ma sie czym chwalic, lecz coraz wiecej jest zwolennikow zakupy telefonow na rynku poza operatorami. Ps. Zustol: Poza uzytkownikami S6/S6edge sa jeszcze uzytkownicy innych marek...:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Ambasador marki Samsung 1 pisze: 2016-03-27 20:46
  @zustol Galaxy S6 jest również telefonem bardzo dobrze wykonanym aczkolwiek S7 jest nową generacją i oferuje takie zmiany jak: slot na kartę pamięci, odporność na pył i zanurzenie (IP68), aparat z technologią dual pixel i mniejszą wartością światła, nowym procesorem i zwiększoną pamięcią RAM. To nie są wszystkie zmiany jakie zaszły w S7 więc warto zapoznać się z jego specyfikacją lub zajrzeć do salonu.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: