Samsung rozdaje słuchawki Galaxy Buds2

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Samsung rozdaje słuchawki Galaxy Buds2

Samsung w lipcu rozpoczyna promocję ECOSYSTEM, w ramach której przy zakupie Galaxy Tab S6 Lite lub Galaxy Tab A8 u jednego z partnerów Samsunga do 23 lipca można otrzymać bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2 w kolorze czarnym jako prezent.

Wartość słuchawek wynosi 549 zł.

Aby otrzymać prezenty, należy dokonać zakupu tabletu Galaxy Tab S6 Lite lub Galaxy Tab A8  do 23 lipca 2023 roku u jednego z uczestniczących w promocji partnerów handlowych.

Następnie trzeba aktywować urządzenie do 30 lipca 2023 roku i zalogować się do aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung na Urządzeniu, wypełnić formularz do 6 sierpnia 2023 roku i dołączyć dowód zakupu.

Dostępność i cena detaliczna tabletów Galaxy Tab S6 Lite i Galaxy Tab A8 zależą od indywidualnej oferty partnerów handlowych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie Samsung Polska.

Partnerzy handlowi: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), Komputronik S.A., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA (I-Terra Sp. z o.o.), al.to sp. z o.o., Empik S.A. Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji., samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Sklep Pracowniczy https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji. Program Partnerski Samsung: Sklep Samsung dla Pracowników prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/eppc/eppc bierze udział w promocji, Sklep Samsung dla Edukacji prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/eppedu bierze udział w promocji, Sklep Samsung-Official prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. na platformie Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/Samsung-Official bierze udział w promocji., AB Foto sp. z o.o.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: