Samsung przy okazji wymiany ekranu za darmo wymienia także baterie

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Samsung przy okazji wymiany ekranu za darmo wymienia także baterie

Samsung wprowadza zmiany w swojej ofercie serwisu. Od teraz naprawę smartfonu lub tabletu można zlecać online, bez konieczności wychodzenia z domu. 

Aby skorzystać z usługi, wystarczy wejść na stronę samsung.com/pl/support/uslugi-pogwarancyjne i zalogować się do portalu, a następnie wybrać preferowany sposób wysyłki urządzenia i dokonać opłaty. Urządzenie odbierze od nas kurier lub sami możemy dostarczyć paczkę do jednego z punktów nadawczych. Naprawione urządzenie kurier dostarczy prosto pod wskazany adres. W oczekiwaniu na powrót urządzenia z serwisu, można na bieżąco monitorować status naprawy na portalu lub uzyskać informację, dzwoniąc na infolinię Samsung.

Przy wymianie wyświetlacza w modelach Galaxy z serii S, Note oraz Fold, z wyłączeniem modeli SM-G930, G920, będą wymieniane baterie bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

W centrach serwisowych Samsung Plaza klienci mogą naprawić swój telefon w godzinę. Jeśli klient zdecyduje się na taką usługę, a naprawa będzie trwała dłużej, wtedy klient otrzyma zwrot opłaty za szybszą naprawę. To dosyć dziwna zasada działania tej usługi.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: