Samsung The Sero - telewizor z obracanym ekranem za 5999 zł

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Samsung The Sero

Samsung zapowiedział wprowadzenie nowego telewizora The Sero

Oprócz obrazu QLED oraz wielokanałowego dźwięku telewizor oferuje łatwe połączenie ze smartfonem i obrotowy ekran, który umożliwia łatwą zmianę orientacji z pionowej na poziomą i odwrotnie.

Połączenie telewizora The Sero z telefonem jest bardzo proste. Wystarczy dotknąć urządzeniem mobilnym do obudowy telewizora i funkcja Dotknij i Wyświetl sprawi, że użytkownicy natychmiast zobaczą lustrzaną kopię smartfona. Wystarczy odwrócić smartfon, a ekran telewizora także zmieni położenie. The Sero oferuje najważniejsze aplikacje VOD, Smart TV znany z innych telewizorów Samsung, a także wsparcie dla funkcji AirPlay2, umożliwiając odtwarzanie treści z urządzeń firmy Apple.

Za jakość wyświetlanego obrazu odpowiada procesor Quantum 4K. Ponadto Inteligentne Skalowanie do 4K, przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, pozwoli obejrzeć ulubione treści w rozdzielczości jak najbliższej 4K. Telewizor Samsung The Sero został wyposażony także w  dźwięk w formacie 4.1ch 60W z funkcją Dolby Digital Plus. Ukryte za pionowym stojakiem głośniki można łatwo połączyć ze smartfonem. Z kolei Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) reaguje na niespodziewane dźwięki otoczenia, podnosząc poziom głośności oglądanych treści, gdy jest to konieczne.

Na ekranie telewizora możemy wyświetlić jeden z 5 trybów portretowych w orientacji pionowej: Plakat, Zegar, Moje Zdjęcie, Ściana Dźwięku lub Kinografika. Z kolei w orientacji poziomej do dyspozycji mamy znany z telewizorów QLED Tryb Ambient+. Dzięki temu na ekranie wyświetlimy bieżące informacje czy muzyczne wizualizacje, które urozmaicą domówki i wieczory we dwoje.

The Sero dostępny jest w rozmiarze 43 cali.

Telewizor ma zintegrowany stojak na kółkach, dzięki czemu nie trzeba dodatkowych mebli czy wolnej ściany.

Nowe urządzenie można już zamówić na stronie producenta za 5999 zł

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: