Samsung Wave 533 promowany na Facebooku

Newsy
Żródło: Samsung
Opinie: 0

Ruszyła kampania Samsung Wave 533 na Facebooku - ,,Odkryj siebie w Samsung Wave”. W ramach konkursu codziennie można wygrać mobilne głośniki do telefonu lub walczyć o nagrodę główną – jeden z czterech telefonów Samsung Wave 533. Akcja trwa do końca stycznia 2011 roku.

Kampania ruszyła 16 grudnia na fan page’u „Fejsbuk w Telefonie” w serwisie społecznościowym Facebook. Skierowana jest do młodych, dynamicznych i aktywnych użytkowników portalu, zainteresowanych szybką
i skuteczną komunikacją. W ramach kampanii trwa konkurs „Odkryj siebie w Samsung Wave”, w którym w ciągu kilkunastu sekund można wygrać najnowszy multimedialny telefon Samsung Wave 533 lub nagrodę dnia - mobilny głośnik do telefonu Samsung MA-SP100. Akcja została wsparta kampanią reklamową na Facebooku oraz mailingiem skierowanym do użytkowników serwisu.


W Aplikacji Konkursowej przedstawiony jest interaktywny symulator wybranego modelu telefonu Samsung Wave 533, pozwalający na przeglądanie menu oraz wybranych aplikacji zainstalowanych w telefonie. Zadaniem uczestnika jest w jak najkrótszym czasie znaleźć swoje zdjęcie profilowe ukryte w jednej z aplikacji w symulatorze telefonu. Jeżeli w profilu uczestnika na Facebooku nie zostało wprowadzone zdjęcie, wówczas w Aplikacji Konkursowej pojawi się alternatywna grafika, którą uczestnik będzie musiał znaleźć. Miejsce ukrycia zdjęcia zmienia się każdego dnia. Kto zrobi to najszybciej w danym dniu wygrywa jeden z mobilnych głośników do telefonu. Facebookowicz, który w całym okresie konkursu uzyska najmniejszy Wynik Dzienny otrzyma nagrodę główną – Wave 533. Odnalezienie swojego zdjęcia nie jest trudne, ale liczy się spostrzegawczość i czas, w którym uda się to zadanie wykonać. W ramach akcji odbędą się 4 edycje konkursu z nagrodą główną.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: