SanDisk - 8GB specjalnie dla telefonów komórkowych

Newsy
Żródło: SanDisk
Opinie: 3

SanDisk rozpoczął dostawy kart pamięci microSDHC oraz M2 o pojemności 8 GB. Karty 8GB microSDHC i M2 są zgodne z nowymi modelami telefonów komórkowych.

Aby uświetnić premierę kart, SanDisk nawiązał współpracę z producentem festiwali i koncertów Guerilla Union (Rock the Bells, Paid Dues) w celu zorganizowania „Sunset Strip Block Party” – imprezy na słynnej ulicy Sunset Strip w Los Angeles w Kalifornii z udziałem czołowych światowych artystów. Feta jest zaplanowana na piątek 26 października i odbędzie się w trzech klubach nocnych – The Key Club, The Roxy Theater oraz Viper Room. Koncert oficjalnie zapoczątkowuje kampanię SanDisk pod hasłem „Obudź swój telefon”, która będzie kontynuowana w 2008 roku. To wydarzenie uświetnią występy zespołów Linkin Park, Common, The Crystal Method, Cut Chemist (spektakl wizualny) oraz Z-Trip. Pozostając w zgodzie z hasłem kampanii oraz motywem „edukacji gniazdowej”, SanDisk zachęca zaproszonych gości do utrwalenia imprezy za pomocą telefonów komórkowych.

Oprócz kart microSDHC i M2 firma SanDisk oferuje szeroką gamę osadzonych i wymiennych rozwiązań pamięciowych dla producentów telefonów oraz operatorów sieci komórkowych. Są to osadzone stacje flash iNAND i mDOC, wymienne karty pamięci flash microSD i miniSD oraz karty SIM i MegaSIM.

Karty SanDisk 8GB microSDHC i M2 są już dostępne w sklepach detalicznych na całym świecie w sugerowanej cenie odpowiednio: 139,99 i 149,99 dolara.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: