September i Doda także w MixPlusie i Plusie

Newsy
Opinie: 6

Regulamin promocji „Hity za darmo w MixPlusie i Plusie”

1. Promocja „Hity za darmo w MixPlusie i Plusie” („Promocja”) jest organizowana przez Polkomtel S.A. („Polkomtel”) i skierowana do klientów, którzy:
a. są abonentami sieci Plus lub w czasie trwania Promocji staną się abonentami sieci Plus („Użytkownicy”) oraz:
i. regulują wszystkie zobowiązania wobec Polkomtel S.A. w oznaczonym terminie płatności,
ii. wywiązują się należycie z obowiązków wynikających ze wszystkich umów zawartych z Polkomtel S.A.,
iii. nie korzystają z usługi „zawieszenia usług na życzenie Abonenta”,
iv. nie mają zablokowanej możliwości inicjowania usług telekomunikacyjnych;
b. są użytkownikami MixPlus lub w trakcie trwania promocji staną się użytkownikami MixPlus („Użytkownicy”) oraz w trakcie trwania Promocji doładują swoje konto i pozostają w okresie aktywności konta;
c. w ramach dowolnej promocji dla abonentów sieci Plus lub użytkowników MixPlus kupili telefon wymieniony w punkcie 5 lub 6 niniejszego Regulaminu.
2. Promocja trwa od dnia 08.02.2008 r. do 07.04.2008 r.
3. W ramach Promocji Użytkownik może pobrać za darmo utwory muzyczne, słowno-muzyczne lub audiowizualne z listy określonej w pkt. 4 („Utwory”). Każdy Utwór może być w formie pełnej piosenki w formacie MP3, dzwonka polifonicznego, dzwonka truetone i teledysku (nie wszystkie Utwory są dostępne w formie teledysku). Przez prawo do ściągnięcia Utworu rozumie się wszystkie dostępne formy tego Utworu.
4. Lista Utworów dostępnych w Promocji:
a. September, „Untill I die”
b. Nelly Furtado, „Say it right”
c. Rihanna, „Umbrella”
d. Timbaland, „The way I are”
e. Bob Sinclaire, „Give a lil’ love”
f. Danzel, „You spin me round (like A Rekord)”
g. 50 Cent, „Ayo Technology”
h. September, „Looping For Love”
i. Yves Larock feat. Jaba, „Rise up”
j. Doda, „Katharsis”
5. Użytkownik, który w ramach dowolnej promocji dla abonentów sieci Plus lub użytkowników MixPlusa kupił telefon Nokia 5200 ma prawo do pobrania na swój telefon 10 utworów w czasie trwania Promocji.
6. Użytkownik który w ramach dowolnej promocji dla abonentów sieci Plus lub użytkowników MixPlusa kupił telefon Nokia 3110 lub Nokia 3500 lub Nokia 6300 lub Plusfon 401i lub Plusfon 601i lub Sagem my411X lub Sagem my511X lub Samsung E250 lub Samsung L760 lub Samsung J400 lun Samsung J600 lub Sony Ericsson W200i lub Sony Ericsson W610i lub Sony Ericsson K510i lub Sony Ericsson K550i ma prawo do pobrania na swój telefon 3 Utworów w czasie trwania Promocji.

Pobranie Utworów:
7. Utwory można pobrać wyłącznie na telefony wymienione w punkcie 5 i 6.
8. Aby skorzystać z możliwości pobrania Utworów, należy wysłać SMS o treści hity na bezpłatny numer 8046. W odpowiedzi zostanie przysłany SMS z linkiem do strony WAP portalu Plus.pl, na którym znajdują się Utwory, które Użytkownik ma prawo ściągnąć.
9. Opłata za transfer danych podczas przeglądania listy Utworów oraz ich pobierania nie jest pobierana .
10. Polkomtel nie dopowiada za prędkość pobierania Utworów.
11. Do pobrania Utworów niezbędny jest poprawnie skonfigurowany telefon.

Zasady korzystania z Utworów:
12. Na podstawie niniejszego Regulaminu, Użytkownik uzyskuje wyłącznie prawo wykorzystania Utworów w ramach użytku osobistego i wyłącznie za pośrednictwem telefonu, o którym mowa w pkt. 5 lub 6.

Informacje dodatkowe:
13. Polkomtel zastrzega możliwość zmiany niniejszego Regulaminu lub wcześniejszego zakończenia Promocji bez konieczności podawania przyczyn. Informacja o zmianie Regulaminu lub zakończeniu Promocji zostanie podana przez Polkomtel do wiadomości na stronie internetowej www.plus.pl.
14. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają postanowienia Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A dla Użytkowników MixPlus oraz Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A. dla Abonentów.
15. Niniejszy Regulamin dostępny jest na witrynie internetowej pod adresem www.plus.pl, w siedzibie spółki Polkomtel oraz do pobrania (możliwość przesłania Regulaminu na wskazany numer faxu) pod numerem telefonu 2601 w systemie IVR (system informacji głosowej) po wybieraniu klawisza nr 1 [Nowości i Promocje].

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  whatsthatfor pisze: 2008-02-08 10:02
  i po co to komu? kup komórkę dla 10 empetrójek? widać Plus zaczyna się bawić w "zaawansowane promocje typu Orange"
  0
 • Users Avatars Mini
  czyzbykFM pisze: 2008-02-08 23:26
  Trzeba byc skonczonym idiota,zeby kupic telefon tylko dlatego,zeby miec symbol polskiej idiotki w telefonie... Doda,sama nazwa brzmi jak pseudonim dla taniej dziwki...
  0
 • Users Avatars Mini
  model-1 pisze: 2008-02-09 19:03
  Nie rozumiem plusa bo żaden porządnie myśląca osoba przynajmniej ekonomicznie nie pójdzie kupić tego telefonu tylko dlatego że dają mp3 toż przecież może sobie wgrać i będzie miała to samo i bez żadnej umowy i łaski ich ściągania.
  0
 • Users Avatars Mini
  natasza pisze: 2008-02-11 18:16
  a mnie sie ta promocja podoba.Moze ze wzgledu na wykonawców jakich mozna sciagnac na telefon.Ja z checia z tego skorzystam.
  0
 • Users Avatars Mini
  LUkasz pisze: 2008-02-18 16:14
  Moim zdaniem powinna byc juz nowa taryfa w Mixplusie poniewaz stawki polaczen sa drogie i nic nie spadaja powinni wziasc sie za to. By by;lo tanio i tak zachecic klientow a nie telefonem kusic.
  0
 • Users Avatars Mini
  ryszwan pisze: 2008-02-20 00:16
  zdeczydowanie potrzebna akcja, więcej jednak ambitnych utworów i całkowity brak muzyki klasycznej - Vivaldi, Paderewski, Czajkowski, Chopin i cała gama innych autorów, brak muzyki baroku, wielka szkoda, nie mam nic przeciwko POP, czy rozrywce, ale może akcja tego typu powinna również kształtować i zaspokajac gusty zwolenników muzyki klasycznej
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: