Serwis SMS dla kibiców Lecha Poznań

Newsy
Żródło: One-To-One
Opinie: 17

LECH-POLONIA, Poznań 6.04.03 18:52, temp. pow. -3st.C, wilg.90%,wiatr: NW20km/h, widzow:6500, sędzia gł. T. Pacuda (Częstochowa)/ Lech Poznań i SuperSMS.pl
SMS o takiej treści, 15 minut przed rozpoczęciem meczu, otrzymali kibice Lecha Poznań, którzy skorzystali z nowej usługi, dostępnej pod nazwą Serwis Stadionowy. Główną ideą rozwiązania uruchomionego przez Lecha przy współpracy z firmą One-2-One, jest przekazywanie kibicom dodatkowych informacji o przebiegu meczu, stanowiących uzupełnienie relacji z wydarzeń na boisku.

"Zdecydowaliśmy się na uruchomienie tego serwisu, aby zapewnić Kibicom kolejną atrakcję. Myślę, że będzie ona ciekawa szczególnie dla tych, którzy przyzwyczajeni są do relacji telewizyjnych okraszanych zazwyczaj dużą liczbą dodatkowych informacji. Wykorzystanie SMSów jako narzędzia komunikacji z Kibicami jest w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem" - powiedział Michał Lipczyński członek Zarządu KKS Lech Poznań SSA

Użytkownik przesyłając SMS na numer 7303 (koszt 3 zł + VAT) o treści: LECH STADION Otrzymuje zwrotnie 6 SMSów z następującymi informacjami:
1 Skład Lecha - Pierwszy SMS dociera do kibica, który zamówił Serwis Stadionowy na około 45 minut przed rozpoczęciem meczu. Zawiera on nazwiska 11 piłkarzy Lecha, którzy rozpoczną spotkanie.
2 Warunki gry - Drugiego SMSa kibic otrzymuje na około 15 minut przed rozpoczęciem spotkania. W tej wiadomości znajdują się wszelkie informacje o warunkach, w jakich rozegrany będzie mecz, takie jak: temperatura powietrza, wilgotność powietrza, wiatr, liczba widzów, sędzia główny.
3 Statystyki pierwszej połowy - W przerwie meczu kibic otrzymuje SMS ze statystykami pierwszej części spotkania. Wiadomość ta zawiera: liczbę strzałów, liczbę strzałów celnych, liczbę fauli, spalone, rzut rożne, liczbę kartek.
4 Statystyki całego meczu - Tuż po zakończeniu spotkania meczu kibic otrzymuje SMS ze końcowymi statystykami całego spotkania.
5 Komentarze pomeczowe - Po zakończeniu pomeczowej konferencji prasowej kibic otrzymuje 2 SMSy z wypowiedziami szkoleniowców, piłkarzy, działaczy lub ekspertów.

"Prowadzone przez nas dotychczas przy współpracy z Lechem serwisy SMS, takie jak relacje z meczów, newsy z klubu, czy zabawy stadionowe wpisały się już w świadomość kibiców, którzy masowo z nich korzystają. Teraz wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom uruchamiamy kolejny, który mamy nadzieję będzie równie popularny jak dotychczasowe. Naszym celem było dostarczenie kompleksowej usługi, która będzie atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych kanałów komunikacji." - powiedział Sławomir Komiński manager odpowiedzialny w One-2-One za współpracę z Lechem.

Uruchomienie serwisu nastąpiło podczas ostatnio rozegranego w Poznaniu meczu z warszawską Polonią i będzie pilotażowo kontynuowane aż do zakończenia rundy wiosennej.