Serwis W@P Idea

Newsy
Opinie: 1
sydney.gif idea.jpg

Idea oferuje nowy, czasowy serwis informacyjny w W@P Idea nt. wydarzeń związanych z Olimpiadą w Sydney. Dostepny jest on na stronie http://wap.idea.pl. Zawiera on informacje o aktualnych wydarzeniach, o poszczególnych dyscyplinach, polskiej ekipie, wszystkich wynikach, klasyfikację, kalendarium, krótką historię igrzysk oraz ciekawostki. Aktualny dostęp do serwisu poprzez katalog "Nowości" i również poprzez "WAPGO!" i "Sport".
Ponadto 15.09.br. został uruchomiony nowy konkurs Sydney 2000 poprzez W@P IDEA i SMS. Organizatorem konkursu jest Gazeta Wyborcza, a Idea jest sponsorem i fundatorem nagród w postaci telefonów Motorola T2288 Shark wraz zestawem POP. Nagrody przyznawane będą codziennie czterem osobom, dwóm głosującym poprzez SMS i dwóm głosującym poprzez W@P IDEA. Idea funduje dodatkowe nagrody w postaci zestawów olimpijskich firmy Reebok (plecak, koszulka polo, ręcznik).
Pytania do konkursu wraz z trzema odpowiedziami do wyboru drukować będzie codziennie do soboty 30.09 Gazeta Wyborcza. Odpowiedzi należy wysyłać SMS-em na nr 2000, lub poprzez W@P IDEA między godziną 15 a 24 w dniu ukazania się ich w "Gazecie Wyborczej". Regulamin konkursu będzie opublikowany na stronie sydney.gazeta.pl.
Więcej informacji nt. oferty sieci GSM 900/1800 Idea uzyskać można w sieci Internet pod adresem: http://www.idea.pl.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    pawezi pisze: 2002-09-22 21:39
    No prosze nowy serwis biorąc pod uwage date tego nwesa to nikt chyba nie przypuszczał ze WAP zrobi tak małe wrazenie
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: