Sferia firmy Polpager wejdzie na rynek z opóźnieniem

Newsy
Żródło: OSP Polpager
Opinie: 9

Firma OSP Polpager rozpoczęła program Friendly users dla wprowadzonej w połowie listopada br. nowej usługi telekomunikacyjnej Sferia.
Warunki udziału w programie polegają na tym, iż uczestnicy otrzymują bezpłatnie na okres około 3 miesięcy terminal. W tym czasie korzystają z urządzenia, a tym samym sprawdzają jego działanie i zachowanie w różnych warunkach. Za pośrednictwem terminala mogą prowadzić rozmowy telefoniczne techniką VoIP z całym światem. Testujący nie płacą przy tym abonamentu za usługę, jedynie pokrywają koszty połączeń za rozmowy według cennika.
Niezależny system komunikacji Sferia polega na przesyłaniu informacji za pośrednictwem bezprzewodowych terminali, działających w oparciu o transmisję danych w technologii VoIP. Terminal obsługuje transmisję danych z prędkością do 144 kb/s.
Friendly users skierowany jest do pracowników małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych. Obecnie w programie tym uczestniczy około 150 osób (docelowo 300 – 400 osób) z terenów Warszawy, objętych zasięgiem działania Sferii.
„Sferia jest nowym niezależnym systemem komunikacji, który będziemy stopniowo rozbudowywać o funkcjonalne usługi oraz rozszerzać jej zasięg działania” powiedział Grzegorz Klukowski, dyrektor Działu Marketingu OSP Polpager. „Oznacza to w pierwszej kolejności wprowadzenie usług internetowych na terenie całej Warszawy, które wstępnie zakładaliśmy na koniec stycznia przyszłego roku. Z uwagi jednak na trwające badania, rekonfigurację urządzeń do drugiego etapu Sferii, termin wprowadzenia usług internetowych zdecydowaliśmy się przesunąć na pierwszy kwartał 2002 roku.”

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: