Sharapova z Sony Ericsson

Newsy
Żródło: Sony Ericsson
Opinie: 1

Sony Ericsson Mobile Communications ogłosił, że podpisał wyłączna umowę sponsoringu z tenisistką Marią Sharapovą na okres czterech lat. Zgodnie z umową Maria Sharapova została pierwszym ambasadorem marki firmy Sony Ericsson na całym świecie.

Rosjanka weźmie udział w serii kampanii związanych z promocją marki a jej wizerunek zostanie wykorzystany również poza kortem tenisowym. Maria Sharapova będzie także uczestniczyć w pracach zespołu ds. projektowania produktów firmy Sony Ericsson związanych z wybraną gamą produktów i akcesoriów.

Ta umowa o działalność tenisistki poza kortem jest uzupełnieniem posiadania przez Sony Ericsson rangi sponsora tytularnego WTA Tour na całym świecie, przez okres sześciu lat, który to kontrakt opiewał na 88 milionów USD, a zawarty został w styczniu 2005 roku i jest największym kontraktem w historii kobiecego sportu. Zaangażowanie Sony Ericsson w kobiecy tenis dodało tej grze dodatkowej energii - nie tylko dostarczyło fanom nowych wrażeń, ale i za sprawą przełomowych inicjatyw takich jak „tenis nocą” (połączenia tenisa, mody, muzyki i tańca) przyciągnęło do tego sportu nową publiczność.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mattulko pisze: 2008-01-14 12:41
    Najbardziej mi się ten cud urody podoba jak w jednej z reklam pląsa z wdziękiem snopowiązałki. W bezruchu jest dużo atrakcyjniejsza.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: