Sieci Vobis, AB i Comes argumentem w rozmowach Plusa z dealerami

Newsy
Żródło: Rzeczpospolita
Opinie: 8
Opinie: 8

Sieci sklepów komputerowych oferujące do tej pory wyłącznie usługę iPlus wprowadzają do sprzedaży kolejne usługi operatora. Vobis, AB i Comes mają razem prawie 400 punktów, w których można kupić usługi Polkomtelu. To 25 proc. całej sieci sprzedaży operatora.

"Wprowadzamy do sieci ofertę typu mix. Niebawem rozpoczynamy testy w 20 punktach sprzedaży, a docelowo chcielibyśmy je wprowadzić w 250 partnerskich salonach" – mówi Marcin Dzierżanowski z AB.

Vobis również sprzedaje miksa, ale nie tylko. W powstającej sieci Vobis Mobile, która w chwili obecnej liczy siedem sklepów, oferujemy pełny zakres oferty – informują przedstawiciele Vobisa. Za dwa lata pod marką Vobis Mobile ma działać już 200 salonów.

Według informacji uzyskanych od Comesa, ta sieć na razie poprzestaje na sprzedaży iPlusa i usług dla biznesu.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  xidar pisze: 2007-11-28 09:28
  Vobis zaczyna powoli popełniaćte same grzechy, które jakiś czas temu opanowały Germanos. A mianowicie : wprowadzenie pod jeden dach wszelkich możliwych usług: telefonia, internet, komputery, tv, kredyty etc... Wszystkie te sieci zapominają jednak o jednym: o konsultantach: ci ludzie nie są w stanie być ekspertami w swoim miejscu pracy z uwagi na zbyt duże nagromadzenie usług w jednym miejscu... A to się przekłada na jakość obsługi...
  0
 • Users Avatars Mini
  oecd pisze: 2007-11-28 11:02
  Dla mnie sklep Vobis to jeden z najlpeszych sklepów ze sprzetem.Tam zawsze fachowo i rzeetenie jestem obsłuzony.
  0
 • Users Avatars Mini
  laleczka pisze: 2007-11-28 11:27
  a nie wiecie jakie telefonmy maja w ofercie??mnie by interesowała Prada, albo Shine chociaż bo to mniej więcej ta sama klasa telefonu
  0
 • Users Avatars Mini
  kokoszka pisze: 2007-11-28 12:29
  A dla mnie Vobis to najgorszy sklep jaki może być, drogo i nawet nie wiadomo dlaczego jest tak drogo. Jak mam pójść do jakiegoś sklepu komputerowego to na pewno nie idę do Vobisu.
  0
 • Users Avatars Mini
  JA pisze: 2007-11-28 18:56
  Witajcie, ciekawe co do powiedzenia w tej kwestii ma sam Polkomtel, bo z tego co wiem to takie sklepy powstają nawet tuż obok salonów Plusa (Agentów). Czyżby Polkomtel chciał w ten sposób ograniczyć sprzedaż POSom? Sami zobaczcie jak są odwalone salony VOBISu, w których sprzedawane są usługi Plusa. Na Śląsku w jednym hipermarkecie znajdziesz POS i Salon VOBISu z usługami Plusa. Po co taka konkurencja? Czyżby POSy miały dzięki temu upaść? Wystarczy porównać dostępność telefonów w POSach i VOBIS..
  0
 • Users Avatars Mini
  jan pisze: 2007-11-28 20:32
  aha w złotych tarasach jest oczywiście vobis i salon plusa ale nie obok siebie :)
  0
 • Users Avatars Mini
  jan pisze: 2007-11-28 20:34
  w złotych tarasach jest też salon plusa i vobis identyczna sytuacja w jest w arkadi
  0
 • Users Avatars Mini
  jan pisze: 2007-11-28 20:36
  aha jest empik i salon playa w zotych
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: