Skandaliczny zasięg Plusa

Newsy
Opinie: 5

Jechałem dziś pociągiem z Berlina do Warszawy. Używałem Plusa i Panasonic'a GD93. Zasięg a konkretnie jego brak to wielki skandal - jest tylko blisko Warszawy i później przy zbliżaniu się do większych stacji. Za Poznaniem korzystanie z telefonu jest praktycznie niemożliwe. Podejrzewałem, że to może wina telefonu, ale po przełożeniu karty SIM do mojej ulubionej 7110 nic się nie zmieniało. Ten sam problem mieli inni pasażerowie. Idea też ma "dziurawy" zasięg, ale to przecież Plus ciągle podkreśla swój największy zasięg w kraju - nie ustalił chyba tylko w jakim - może w Niemczech, bo roaming działał rzeczywiście o niebo lepiej. Rzadko podróżuję, ale przecież tym razem jechałem głównym szlakiem kolejowym w naszym kraju.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2001-11-26 22:32
  A tak sie chwalil i sie przechwalil! Nara!
  0
 • Users Avatars Mini
  sabbath pisze: 2001-12-02 20:51
  Niedawno zmienilem ERE na PLUSa i roznica w zasiegu jest OGROMNA!!! W erze wskaznik sygnalu w miescie byl caly czas na maxa, czasem tylko w budynkach spadal ale nieznacznie. Natomiast w plusie w srodku warszawy caly czas "chodzi" od minimum do maxa...
  0
 • Users Avatars Mini
  kibic pisze: 2002-04-09 03:32
  Używam telefon w Plusie od prawie trzech lat i początkowo też miałem zastrzeżenia co do zasięgu, ale od około roku nie mam już zastrzeżen. Nie wiem co się stało ale paramety sieci diametralnie się zmieniły. Domyślam się tylko, że Plus bardziej zaczął kożystać z częstotliwości 1800.
  0
 • Users Avatars Mini
  kibic pisze: 2002-04-09 03:33
  Używam telefon w Plusie od prawie trzech lat i początkowo też miałem zastrzeżenia co do zasięgu, ale od około roku nie mam już zastrzeżen. Nie wiem co się stało ale paramety sieci diametralnie się zmieniły. Domyślam się tylko, że Plus bardziej zaczął korzystać z częstotliwości 1800.
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-08-05 16:58
  bo to plus
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: