SkyCash - sprzedaż biletów Kolei Mazowieckich

Newsy
Żródło: Mennica Polska
Opinie: 0

Koleje Mazowieckie i Mennica Polska uruchamiają sprzedaż biletów kolejowych za pośrednictwem SkyCash – uniwersalnego systemu płatności przez telefon komórkowy. Dla tysięcy osób, które codziennie podróżują blisko 800 pociągami kursujących po Mazowszu, to duże ułatwienie.
System płatności za bilet przez telefon komórkowy pozwala na wykonywanie wszystkich czynności związanych z zakupem przez całą dobę, z dowolnego miejsca. SkyCash działa we wszystkich sieciach GSM i jest obsługiwany przez każdy telefon z dostępem do Internetu. Bilety z komórki są ważne w blisko 800 pociągach Kolei Mazowieckich kursujących po Mazowszu.
Usługa umożliwia zakup biletów: strefowych czasowych normalnych i ulgowych (bilety ważne w pierwszej, drugiej oraz trzeciej strefie), dobowych imiennych normalnych i z ulgą (40% i 50%),a także biletów według ofert specjalnych obowiązujących na odcinkach: Warszawa Zachodnia – Otwock oraz Warszawa Włochy – Warszawa Rembertów.

Aby kupować bilety za pomocą SkyCash należy zainstalować w komórce aplikację (dokonać rejestracji w systemie SkyCash) i zasilić ją środkami pieniężnymi. Pobranie programu polega na wpisaniu w przeglądarce telefonu adresu m.skycash.com lub wysłaniu pustego SMS-a na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora). Użytkownik wybierając w menu „Usługi/Bilety”, może dokonać zapłaty za przejazd. Podczas kontroli biletów podróżny będzie jedynie okazywał ekran aplikacji z wyświetlonym kodem 2D oraz danymi dotyczącymi biletu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: