OPPO obniża ceny swoich słuchawek

Newsy | Promocje
Opinie: 0
OPPO obniża ceny swoich słuchawek

W ramach październikowej promocji OPPO, słuchawki bezprzewodowe Enco X można kupić za 699 zł, Enco Free2 za 499 zł, a Enco Air za 299 zł.

Ceny tych trzech modeli zostały obniżone o 100 złotych.

Z kolei słuchawki Enco Buds są dostępnie za 149 zł, czyli w cenie obniżonej o 50 zł.

Powyższe oferty obowiązują do 14 listopada i są dostępne w sklepach internetowych, w partnerskich sieciach retail OPPO oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży.

OPPO Enco X

OPPO Enco X zostały stworzone we współpracy z Dynaudio. Słuchawki pracują w oparciu o system dynamicznego wzmocnienia DEEB 3.0. Dodatkowo urządzenie obsługuje kodek LHDC. Słuchawki umożliwiają odtwarzanie muzyki przez 25 godzin (korzystając z etui ładującego), a połączenie zapewnia technologia Bluetooth 5.2. 

Enco X wyposażono w aktywny układ redukcji szumów, w ramach którego użytkownik może wybrać pomiędzy 4-stopniowym trybem tłumienia hałasów z otoczenia. 

OPPO Enco Free2 

Słuchawki mają hybrydowy system redukcji szumów (ANC). Za ich jakości brzmienie słuchawek odpowiada Dynaudio. Trzy mikrofony eliminujące hałasy otoczenia w połączeniu z inteligentną technologią, pozwalającą na automatyczne dostosowywanie ustawień do preferencji i słuchu użytkownika, redukują szumy do 42dB.

Słuchawki mogą działać do 6 godzin, a przy korzystaniu z etui ładującego do 30 godzin.

Personalizacji odtwarzanego dźwięku można dokonać w aplikacji Hey Melody.

OPPO Enco Air

Enco Air oferują brzmienie, o które dba 12-milimetrowy przetwornik oraz kodek AAC HD. Prowadzenia rozmów jest możliwe dzięki zastosowaniu dwóch mikrofonów i inteligentnej technologii rozpoznawania głosu. Do tego słuchawki obsługują technologię Bluetooth 5.2. Enco Air to słuchawki TWS, które mogą pochwalić się certyfikatem TÜV Rheinland.

Słuchawki umożliwiają odtwarzanie muzyki bez przerwy do 4 godzin, lub na prowadzenie rozmów przez 2,5 godziny. Natomiast dzięki etui ładującemu mogą odtwarzać ulubione utwory przez 24 godziny. 

OPPO Enco Buds 

Enco Buds pozwalają cieszyć się muzyką przez 6 godzin bez przerwy, a przez 24 godziny z etui ładującym. Z kolei stabilność dźwięku gwarantuje transmisja Bluetooth. Słuchawki wyposażono w tryb niskich opóźnień 80 ms. Dodatkowo słuchawki zapewniają szeroki zakres dźwięku dzięki 8 mm przetwornikom zaprojektowanym do przesyłania kodowania audio AAC.

Enco Buds obsługują redukcję szumów i sterowanie dotykowe. Urządzenie umożliwia też konfigurację spersonalizowanych gestów sterowania dotykowego. Słuchawki są odporne na kurz i wodę. Ich klasa wodoodporności to IP54.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: