Wszystko o programie smartDOM

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
smartDOM

Po niemal sześciu latach od wprowadzenia na rynek przez Grupę Cyfrowy Polsat  – program smartDOM jest najbardziej popularnym na polskim rynku programem usług łączonych dla domu. To nie przypadek, bo jest on oczkiem w głowie operatora, który rozbudowując go odpowiada na różnorodne oczekiwania i potrzeby klientów.  Zapewnia nie tylko usługi telewizji, internetu i telefonii w technologiach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych, różnych modelach dostępności i z szerokim wyborem sprzętów, ale i takie usługi jak ubezpieczenie, gaz, prąd czy monitoring. 2 mln klientów nie ma wątpliwości, że warto było sięgnąć po taki zestaw – tym bardziej, że każdy może stworzyć unikalny zestaw usług smartDOM dla siebie lub swojej rodziny.

 

Polscy klienci kupujący usługi telekomunikacyjne działają racjonalnie – wybierają te oferujące najlepszą jakość i w najatrakcyjniejszej cenie. Nie dziwi więc, że w ostatnich latach furorę na rynku robią tzw. oferty pakietowe łączące kilka usług, np. takie jak telewizja z internetem, choć dziś ich zakres jest często znacznie szerszy. Dla klienta ważne jest, że taki zakup pozwala obniżyć comiesięczne rachunki, bo kupując każdą kolejną usługę może liczyć na zniżki.

 

Trend ten potwierdził Urząd Komunikacji Elektronicznej, który w swym ostatnim raporcie o rynku telekomunikacyjnym w Polsce podsumowującym 2018 r.  podkreślił, że segment usług pakietowych (wiązanych) szybko rośnie – liczba użytkowników w porównaniu z 2017 r. zwiększyła się o 35 proc., zaś sama wartość rynku osiągnęła 7,38 mld zł.

smartDOM

 

smartDOM - co to jest?

 

Liderem i pionierem w sprzedaży szerokiego wachlarza usług wiązanych jest Grupa Cyfrowego Polsatu, która 18 lutego 2014 zainicjowała program smartDOM. Jego głównym hasłem było „Oszczędzanie przez dodawanie” i od samego początku był pomyślany jako propozycja dla gospodarstw domowych i klientów indywidualnych, którzy chcą racjonalnie rozporządzać domowymi budżetami. Przez lata program smartDOM był konsekwentnie rozbudowywany przez Cyfrowy Polsat i sieć Plus

 

Wszystko zaczęło się od trzech podstawowych usług – telewizji, internetu i telefonu. Dziś w skład oferty pakietowej wchodzą: telewizja satelitarna, kablowa w technologii IPTV (telewizja internetowa) i naziemna cyfrowa, jak i internet mobilny i domowy LTE oraz Plus Światłowód, Plus Abonament, telefon stacjonarny, ubezpieczenia, prąd, gaz czy monitoring. Wśród nich na uwagę zasługują nowości ostatnich miesięcy – telewizja kablowa IPTV i Plus Światłowód. Usługi te zyskują na znaczeniu w kontekście obserwowanych zmian w konsumpcji telewizji – konwergencja TV z internetem będzie postępować. Telewizja kablowa IPTV, dostępna w smartDOM, umożliwia  odbiór kanałów telewizyjnych za pośrednictwem stacjonarnego Internetu szerokopasmowego, bez konieczności montażu anteny satelitarnej.

 

Coraz więcej klientów lubi smartDOM

 

Dziś z pakietowej oferty smartDOM łączącej usługi dla domu i rodziny korzysta już ponad 2 mln klientów, a łączna liczba posiadanych przez nich usług przekroczyła 6 mln.

To, że pakiet smartDOM to oferta dla każdego potwierdza rozpiętość wiekowa użytkowników, która  wynosi  od 18 do aż 99 lat. Największą grupę stanowią osoby między 31 a 50 rokiem życia – to ponad połowa wszystkich korzystających. O tym, że smartDOM to dziś nie tylko telewizja, internet, telefon może potwierdzić klient z największą liczbą usług, bo korzysta aż z 9 z nich i dzięki rabatom oszczędza miesięcznie 125 zł, co w skali roku daje 1500 zł.

 

Dziś więcej niż co trzeci klient Grupy Polsat łączy usługi w pakiety smartDOM i dzięki temu oszczędzić może nawet kilkaset złotych rocznie.

 

A jak w smartDOM Plus i Cyfrowy Polsat dają zaoszczędzić?

 

Klienci przekonują się do programu smartDOM, bo daje on wymierne korzyści bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Rabaty w smartDOM w wysokości 10 zł/mies. są naliczane na każdą dokupioną usługę przez cały okres trwania umowy (wyjątkiem są ubezpieczenie, gaz, prąd oraz monitoring). Jeśli więc ktoś już jest posiadaczem telewizji w Cyfrowym Polsacie, telefonu lub Internetu w Plusie, to wystarczy, że dokupi następną usługę np. telewizję, telefon lub Internet i otrzymać miesięcznie 10 zł rabatu.

 

Wszystko to zaś oznacza, że program smartDOM w Cyfrowym Polsacie i Plusie to  oszczędzanie długoterminowe. Co ważne, każdą kolejną usługę można dokupić w dowolnym momencie. To jasne zasady pozwalające na nawet kilkaset złotych oszczędności rocznie zgodnie z regułą – im więcej usług dobierzesz do swojego zestawu w smartDOM tym więcej zyskasz.

 

Trzeba też dodać, że również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mają możliwości łączenia wybranych usług w ramach programu smartFIRMA i też korzystać z rabatów.

smartDOM

 

Wygoda, jakość i pewność

 

Jednak oszczędności to nie wszystko, bo program smarDOM w Plusie i Cyfrowym Polsacie to także wygoda i gwarancja wysokiej jakości. Wielu klientów wybiera zestawy smartDOM, bo usługi są dostępne w jednym miejscu, świadczone przez firmy z ogólnopolską siecią sprzedaży, całodobowym wsparciem i z wieloletnim doświadczeniem na rynku (Plus, Cyfrowy Polsat).

 

Warto podkreślić, że ambasadorami programu smartDOM od samego początku jego funkcjonowania są znani i lubiani Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, którzy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym korzystają z usług Cyfrowego Polsatu i Plusa. Ta zgrana para aktorska bawi i inspiruje kolejnych odbiorców do skorzystania z programu smartDOM.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: