Smartfon gotowy na święta

Akcje partnerskie
Opinie: 0

Huawei Mate 10 Pro to bez wątpienia najbardziej zaawansowany smartfon dostępny teraz na rynku. Maksymalnej szybkości i efektywności towarzyszy po raz pierwszy dedykowana mobilna platforma sztucznej inteligencji. Dzięki temu, Mate 10 Pro sprawdza się w  najbardziej zaawansowanych zadaniach. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten topowy smartfon pomógł nam także w czasie przygotowań do tegorocznych świąt. Huawei Mate 10 Pro nie musi przecież przez cały czas służyć nam jako narzędzie do prowadzenia poważnych zadań biznesowych. Po godzinach pracy, nowa seria Mate sprawdzi się jak doskonały gadżet pomagający w domowych obowiązkach w ostatnich tygodniach tego roku.

Zakupy prezentów? Sama przyjemność!

Liczba świątecznych zadań może mniej wytrzymałych przyprawić o zawroty głowy. Warto zaplanować swoje obowiązki i zapisać je w wirtualnym kalendarzu. Huawei Mate 10 Pro sprawdzi się znakomicie jako nasz świąteczny asystent, który przypomni nam np. o konieczności odebrania z lotniska naszej długo nie widzianej cioci lub o konieczności zamówienia świątecznych potraw w pobliskiej restauracji. Kalendarz jest wyświetlany na niesamowitym 6-calowym wyświetlaczu OLED, a ekran jest niemal całkowicie pozbawiony ramek. Na tym samym wyświetlaczu możemy wyświetlić naszym dzieciom bajki, gdy będą już całkowicie znudzone zakupami w centrum handlowym. Obsługa standardu HDR10 zapewni intensywne i piękne barwy. Dzięki swoim doskonałym parametrom Huawei Mate 10 Pro ułatwi nam także coraz popularniejsze zakupy świątecznych prezentów przez Internet. Wybierając upominki na wyświetlaczu o tak doskonałych parametrach będziemy mieć pewność, że wybrana przez nas sukienka lub spodnie będą miały kolor, który sobie wymarzyliśmy.

Super szybkie ładowanie baterii

Przed samymi świętami znacznie częściej będziemy korzystać z naszego smartfona. Pomijając obowiązki służbowe, których pod koniec roku nigdy nie brakuje, to same przygotowania do świąt sprawiają, że częściej używamy w smartfonie jego zaawansowanych funkcji, częściej kontaktujemy się z najbliższymi i robimy więcej zdjęć i filmów. Już w czasie samych świąt na pewno znajdziemy więcej czasu na oglądanie zaległych seriali i filmów. To wszystko sprawia, że nasz smartfon powinien mieć baterię, na której będziemy mogli polegać. Seria Mate już od kilku lat słynie z najlepszych na rynku baterii. W Mate 10 Pro znajdziemy ogniwo o pojemności 4000 mAh. To dużo więcej niż w smartfonach innych producentów. Gdy nasz Huawei Mate 10 Pro w końcu się rozładuje to za jego bezpieczne naładowanie będzie odpowiadała zaawansowana technologia szybkiego ładowania Huawei SuperCharge. Dzięki niej wystarczy pojedyncze 20-minutowe ładowanie, aby smartfon HUAWEI Mate 10 Pro działał przez cały dzień!

Legendarna Leica i sztuczna inteligencja

Święta to także czas prawdziwych fotograficznych szaleństw. Fotografujemy nasze dzieci, rodzinę, znajomych, potrawy, piękne świąteczne ozdoby. Często okazuje się jednak, że część zdjęć nie ma odpowiedniej jakości. Huawei temu zaradził. W Huawei Mate 10 Pro znajdziemy miks najbardziej zaawansowanych rozwiązań fotograficznych. Po pierwsze nadal kontynuowana jest współpraca z legendarną marką Leica, po drugie w smartfonie zastosowano dwa bardzo jasne obiektywy z przysłoną f1.6, a po trzecie naszym fotograficznym asystentem jest sztuczna  inteligencja, która analizuje w czasie rzeczywistym fotografowane obiekty oraz optymalizuje kolory, kontrast, jasność, ekspozycję i dodatkowe parametry. Dzięki inteligentnym algorytmom świąteczne zdjęcia z kamery HUAWEI Mate 10 Pro będą zbliżonej jakości do profesjonalnych zdjęć. 

HUAWEI Mate 10 Pro to także gwarant świetnych zdjęć portretowych. Podwójna kamera w Mate 10 Pro oraz sztuczna inteligencja analizująca nasze wcześniejsze zdjęcia w galerii pozwalają na bezproblemowe uzyskanie idealnego rozmycia tła (bokeh). 

Gdy zamarzą nam się jeszcze bardziej oryginalne materiały wideo i zdjęcia ze świąt to warto dokupić do naszego smartfona kamerkę 360 - HUAWEI EnVizion 360 Camera. To niewielkie urządzenie dołączane do portu USB-C sprawi nam naprawdę wiele radości. Nagrane przez nas i coraz popularniejsze w internecie materiały typu 360 stopni będziemy mogli oglądać bezpośrednio na telefonie lub w serwisie Youtube.

Huawei Mate 10 Pro to aktualnie najnowocześniejszy smartfon na świecie wykorzystujący w swoim oprogramowaniu elementy sztucznej inteligencji. Mate 10 Pro to także piękny i elegancki design wytrzymałej szklanej obudowy. Telefon jest odporny na kurz i zalanie wodą. Mate 10 Pro wykorzystuje najnowszy system operacyjny Android Oreo z nową nakładką producenta EMUI 8.0.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: