Jeśli szukasz darmowych rat na smartfona to sprawdź teraz ofertę Playa

Akcje partnerskie | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Jeśli szukasz okazji zakupowych na smartfona to sprawdź teraz ofertę Playa

Advertisement

Advertisement

Jeśli nie chcesz przepłacać i wykładać jednorazowo dużej kwoty na zakup topowego smartfona, zwrócić uwagę na najnowszą promocję Playa, w której  operator nie tylko oferuje urządzenia w systemie ratalnym, ale dodatkowo za przeniesienie do niego numeru, gotów jest wziąć na siebie pierwszych sześć lub dziewięć rat za smartfona, którego wybierzesz.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że częściej sięgamy po smartfony i więcej czasu spędzamy w Internecie. Wynika to z jednej strony z tego, że w ten sposób chcemy sobie zrekompensować konieczność zredukowania spotkań towarzyskich twarzą w twarz, z drugiej pojawia się coraz więcej usług (nie tylko rozrywkowych), z których można wygodnie korzystać  przez smartfona. Przykładowo od 5 grudnia nie będziemy musieli wozić ze sobą prawa jazdy, ponieważ będziemy mogli je mieć w telefonie. Oczywiście, jest to także urządzenie, które z powodzeniem można wykorzystać do zdalnej pracy i nauki.

Niewątpliwie w obliczu drugiej fali pandemii i coraz większych związanych z tą sytuacją ograniczeń, warto pomyśleć o zaopatrzeniu się w dobrego smartfona. I jeśli nie chcemy za niego przepłacać i wykładać jednorazowo na jego zakup dużej kwoty, warto zwrócić uwagę na najnowszą promocję Playa. A w niej operator nie tylko oferuje urządzenia w systemie ratalnym, ale dodatkowo za przeniesienie do niego numeru, gotów jest zapłacić za nabywanego przez klienta smartfona sześć lub nawet dziewięć rat. Na początek wnosimy tylko opłatę na start.

A jest w czym wybierać, bo sieć w ramach tej akcji oferuje 20 modeli wiodących marek Xiaomi i Samsung, za które zapłaci za nas 9 pierwszych rat. Portfolio to jest jeszcze szersze (także modele: HTC, Huawei, Motorola, Nokii czy LG), gdy wybierzemy opcję przerzucenia opłaty pierwszych sześciu rat na Playa.

Aby skorzystać z jednej z tych możliwości trzeba też zdecydować się na jeden z abonamentów oferowanych przez operatora. Ten wybór również warunkuje czy będziemy mogli liczyć na to, że Play zapłaci za nas 6 czy też 9 pierwszych rat za wybrany smartfon.

Gdy bowiem zdecydujemy się na smartfona, za który Play zapłaci sześć rat możemy wybrać dowolny abonament w tej sieci już od 35 zł miesięcznie (tzw. oferta S) z nielimitowanymi SMS-ami, MMS-ami i rozmowami telefonicznymi oraz 3 GB w pakiecie. W ofercie M jest to 20 GB, w L aż 70 GB, natomiast HOMEBOX oferuje nielimitowane GB w telefonie i routerze domowym. We wszystkich opcjach począwszy od M klient otrzymuje także atrakcyjne dodatki na start – usługę telewizyjną PLAY NOW wraz z pakietem podstawowym kanałów lub usługę Bezpieczna Rodzina pozwalającą sprawdzić miejsce pobytu swoich bliskich, wysyłać powiadomienia w przypadku opuszczenia tzw. strefy bezpieczeństwa, a także szybko wezwać pomoc. Osoby, które skorzystają z nowej oferty Play, otrzymają także subskrypcję Tidala na okres trzech miesięcy (w taryfie M) lub sześciu (w opcji L i HOMEBOX), a także dostęp do serwisu VoD Amazon Prime Video na sześć miesięcy bezpłatnie.

Gdy chcemy jednak, aby Play zapłacił za nas dziewięć pierwszych rat, to trzeba się zdecydować na pakiet L lub HOMEBOX.

Co do opłat za smartfona to są one zróżnicowanie w zależności od modelu. Gdy wybierzemy jeden z tych oferowanych w wariancie ze zwolnieniem z 9 rat, to miesięczna opłata po tym okresie za wybrany smartfon Xiaomi lub Samsung wynosi 75 zł, a jednorazowe (wstępne) opłaty od 79 zł (za Samsung Galaxy A21s) do 1309 zł (za Samsunga Galaxy Z Flip 5G). W opcji z 6 sześcioma ratami, które pokrywa operator wysokość rat waha się między 35 - 75 zł, a opłaty jednorazowe od 1 zł (np. za Nokia 8.3 5G) do 3139 zł za Samsunga Galaxy S 20 Ultra 5G.

Operator w promocji poleca szczególnie sześć modeli (po trzy dla wariantu z 6 i 9 - miesięcznym zwolnieniu z rat). Każdy z nich ma swoje niewątpliwe zalety. I tak Samsung Galaxy S20 wyróżnia wysokiej jakości ekran AMOLED 120 Hz i możliwość nagrywania wideo 8K. Redmi Note 9 Pro, który charakteryzuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny, jest wyposażony w poczwórny aparat o rozdzielczości 64, 8, 5 i 2 Mpix, co gwarantuje świetną jakość zdjęć. Natomiast Samsung Galaxy A51 to zasłużenie jeden z najpopularniejszych modeli tego producenta wyposażony w ekran 6,5 cala FHD Super AMOLED, który zapewni nam intensywne barwy oraz wysoki kontrast oraz pojemną baterię 4000 mAh z funkcją szybkiego ładowania 15 W.

Swoje zalety mają też modele polecane w wariancie ze zwolnieniem z zapłaty sześciu pierwszych rat. I tak HTC Desire 20 Pro wyposażony jest  aż w 5 obiektywów. Jego użytkownicy do dyspozycji bowiem mają poczwórny aparat tylny: główny 48 Mpix, szerokokątny 8 Mpix, do pomiaru głębi 2 Mpix, makro 2 Mpix, oraz niezbędny do selfie aparat przedni 25 Mpix. Osoby lubiące słuchać muzyki docenią zaś Motorolę Moto G8 Power wyposażoną w dwa głośniki stereo z technologią Dolby Audio. To z pewnością mocno wzmocni im przyjemność odsłuchiwania ulubionych utworów zapewniając mocniejszy, krystalicznie czysty i głośniejszy dźwięk. Wiele osób zainteresuje też z pewnością elegancki Huawei P40 lite z mocną baterią (4200 mAh) i szybkim ładowaniem oraz poczwórnym aparatem głównym.

Po wybraniu smartfona i wariantu abonamentu, klient dostanie dwie umowy (na abonament na 24 miesiące i ratalną za smartfon na 36 miesięcy). Wszystko można załatwić przez internet lub telefonicznie, a przesyłkę z kartą SIM i oczywiście z telefonem przywiezie nam kurier.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: