SMS POMAGAM na 72001

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 0
Opinie: 0

Fundacja Grupy TP przekaże 100 tys. zł na na odbudowę szkoły dla niewidomych dzieci w Laskach. Ponadto Telekomunikacja Polska udostępniła specjalny numer charytatywny 0 400 307 400, a PTK Centertel numer SMS 72001 do zbiórki pieniędzy na ten cel.

Pożar w budynku szkoły podstawowej i gimnazjum dla niewidomych dzieci w Laskach wybuchł w nocy 18 listopada. Spłonęło kilka klas lekcyjnych, znacznemu uszkodzeniu uległ dach oraz część wyposażenia m.in. drogie brajlowskie maszyny do pisania. Budynek szkoły zostanie rozebrany, gdyż grozi zawaleniem. Na jego odbudowę potrzebny jest ponad milion złotych.

Grupa TP włączyła się w pomoc dla szkoły. Fundacja Grupy TP przekaże darowiznę na odbudowę w wysokości 100 tys. zł. Ponadto narodowy operator uruchomił specjalną linię charytatywną 0 400 307 400 do prowadzenia zbiórki pieniędzy na odbudowę spalonej szkoły. Koszt połączenia wynosi 3,89 zł z VAT. TP nie pobiera żadnych opłat za udostępnienie linii, a całkowity dochód przekazany zostanie placówce w Laskach.

PTK Centertel, operator sieci Orange również uruchomił specjalny numer - 72001. Za jego pośrednictwem klienci Orange mogą wesprzeć odbudowę placówki wysyłając SMS o treści "POMAGAM". Koszt SMS-a wynosi 2,44 zł z VAT. Wszystkie pieniądze uzyskane w ten sposób trafią na konto szkoły.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: