Sony Ericsson podejmuje współpracę z AXN i Naszą Klasą

Newsy
Żródło: Sony Ericsson
Opinie: 8

Firma Sony Ericsson ogłosiła, że rozpoczęła współpracę ze stacją telewizyjną AXN i serwisem społecznościowym w NK (znanym wcześniej jako Nasza Klasa).

Współpraca z AXN dotyczyć będzie najpopularniejszych programów tej stacji, w tym seriali takich jak “Układy” i “Wołanie o pomoc”, a także własnych programów AXN – m.in. “Splash” i “Zoom”, które dostępne będą na telefonach Sony Ericsson Xperia X10, X10 mini, X10 mini pro oraz X8 za pośrednictwem aplikacji AXN Player. Aplikacja AXN Player umożliwia sprawdzanie wiadomości AXN, blogów oraz programu telewizyjnego AXN. Użytkownicy mają również możliwość ustawiania powiadomień, które będą przypominały im o rozpoczynaniu się ich ulubionych programów telewizyjnych.

Sony Ericsson ogłosiło również rozszerzenie dotychczasowej współpracy z NK, co przejawia się rozszerzeniem wtyczki NK na całą rodzinę telefonów Xperia.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Marklar pisze: 2010-12-08 16:58
  NK to wielka lipa. Ja już od dawna nie używam, i nawet nie cierpię jej :x ta strona już zeszła na psy... jakby co, mamy już facebook, tam możemy dołączyć do różnych grup, itd. I wszyscy siedzą na FB, nawet Polacy... NK? Bah. Zły żart. co do AXN, to nic wgl dziwnego, ponieważ właścicielem AXN jest Sony. :P Tylko że mogli tę akcję wcześniej rozpocząć, ale lepiej późno niż wcale. :P
  0
 • Users Avatars Mini
  irina pisze: 2010-12-09 15:53
  witaj Marklar, co to za gorzki smak? ja korzystam dużo z NK, jestem z nią zadowolona, jeśli nie chcesz, to usuń, będziesz miał więcej miejscu dla innych app'ów. pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2010-12-09 16:23
  pomysł jest fajny, choć ja nie potrzebuję żadnych powiadomień, przecież zawsze wiem kiedy rozpoczynają się moje ulubione seriale:)
  0
 • Users Avatars Mini
  irina pisze: 2010-12-09 16:30
  ejj to na pewno jesteś fanatykiem :D który jest twój ulubiony serial?
  0
 • Users Avatars Mini
  tempera pisze: 2010-12-09 17:42
  to przesada, ale to oczywiste...bardzo lubię dr .house, układy, więc ta aplikacja może się przydać:)
  0
 • Users Avatars Mini
  tarantullla pisze: 2010-12-14 17:36
  mi się podoba, że NK i SE wymyślali ten program. na pewno w innych krajach też są takie portale, które są (podobny do facebooku) bardzo popularny.
  0
 • Users Avatars Mini
  Marklar pisze: 2010-12-16 11:37
  nie gorzki smak, tylko wszystko to jak na mój gust :P nie musicie ze mną się zgadać, bo i tak wiem, że ja mam rację. :D i tak, napewno są takie portale w innych krajach, ale myślę, że nie przywieźli ich na komórkę, bo po co? Niech żyje FejsBÓG! 3:D Co do aplikacji... przydałyby się jakieś inne seriale, choć ja popieram emisję Komisarza Reksa!! bo on jest spoko ;}
  0
 • Users Avatars Mini
  Schizofren pisze: 2010-12-17 14:57
  Nie wiem, wy jak ale ja powiem Was o swoich doświadczeniach skoro się kłócicie o NK i Facebooka :P Ja na X10 korzystam z tej aplikacji AXN Player już od parę dni, codziennie prawie półtora godzinę (to równo z dwoma odcinkami) i wszystko gra bez problemu. Do wyboru mam Układy, Wołanie o pomoc, Dr Who, Przygody Merlina, Torchwood i Odysseję. Ja oglądam Układy w tym przypadku. Jakość jest pierwszorzędna, bo jest, mówimy o komórce! Dźwięk i na głośnikach i przez słuchawki jest świetny! Polecam!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: