Rusza przedsprzedaż Xperii XZ2 Premium

Newsy | Promocje
Opinie: 0

W sklepie internetowym i w salonach Sony Centre rozpoczęła się przedsprzedaż smartfonu Sony Xperia XZ2 Premium w limitowanej serii. 16 sierpnia startuje przedsprzedaż w sieci Play.

Cena smartfonu to 3999 zł.

W ofercie przedsprzedażowej dodawane są bonusy:

  • Usługa VIP Service. Oferuje ona przyśpieszony czas naprawy 72 godziny i możliwość bezpłatnego wypożyczenia telefonu zastępczego. VIP Service to jednocześnie usługa door-to-door, czyli bezpłatny odbiór i odesłanie smartfonu Xperia XZ2 Premium.
  • Warsztaty fotografii mobilnej. Poprowadzi je fotograf Marek Arcimowicz, specjalista od fotografii podróżniczej i jednocześnie reporter National Geoographic. Warsztaty z Markiem Arcimowiczem odbędą się w sobotę 6 października w studio Bajka w Warszawie przy ul. Rydygiera 8, lok. 20B. Początek o godzinie 10.00, liczba miejsc jest ograniczona – może w nich wziąć udział 30 osób, które jako pierwsze dokonają rejestracji w formularzu na stronie www.warsztatyxperia.pl do dnia 3 października 2018 roku. O wzięciu udziału w warsztatach fotograficznych decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz rejestracyjny będzie udostępniony od 31 sierpnia. Wszystkim posiadaczom Xperii XZ2 Premium, którzy nie będą mogli uczestniczyć w szkoleniu warsztatowym pod okiem Marka Arcimowicza, Sony udostępni poprzez aplikację Xperia Lounge link do nagrania szkoleniowego. Będzie on dostępny od 15 października.

MARKA ARCIMOWICZA
Rocznik 1972. Fotograf magazynu NATIONAL GEOGRAPHIC Polska od początku jego istnienia, czyli od roku 1999. Od 2014 uczestniczy jako fotograf w projekcie KNKŚ Martyny Wojciechowskiej. Okazjonalnie wykładowca akademicki. Przez lata redaktor i "frontowy" fotograf Magazynu „Góry". Jego prace i artykuły publikowano na łamach wydawnictw książkowych i prasy, m.in.: „National Geographic”, „Traveller", „Geo”, „Podróże”, „Focus”. Jego prace były eksponowane na wystawach Oczami Fotografów National Geographic. Współpracował z czołowymi agencjami reklamowymi w Polsce i za granicą. Jego prace nagradzane były wielokrotnie w Polsce i w świecie. Strona internetowa: www.arcimowicz.com 

Inne informacje o snartfonie Sony Xperia XZ2 Premium:

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: