Specjalna karta "SIMextra" w sieci Era

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 45

Abonenci i Użytkownicy sieci ERA posiadający specjalne karty SIM w swoim telefonie mają od 11 kwietnia 2002 roku udostępnioną usługę "SIMextra". W ramach usługi jej Użytkownicy mogą korzystać z różnych serwisów informacyjnych oraz wysyłać wiadomości SMS na podane konto e-mail. Wysokość opłaty wynosi tyle, co wysłanie wiadomości SMS specjalny pod numer SMS obsługujący dany serwis, zgodnie z cennikiem sieci Era. Opłata ta nie zależy od liczby wiadomości SMS, za pomocą których informacja zwrotna została odesłana.

Regulamin usługi "SIMextra"

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z usługi "SIMextra".

 2. Usługa "SIMextra" została udostępniona przez PTC Sp. z o.o., operatora sieci Era, dla wszystkich Abonentów oraz Użytkowników sieci Era posiadających specjalne karty SIM w swoim telefonie. Szczegółowy opis serwisów dostępnych w ramach usługi "SIMextra" znaleźć można na stronach internetowych www.era.pl

 3. Usługa umożliwia korzystanie z wybranych serwisów informacyjnych, które dostępne są poprzez menu SIMextra zapisane na karcie SIM. Pełna struktura menu prezentowana jest na stronach internetowych opisujących usługę SIMextra w zakładce: "Struktura menu serwisów SIMextra".

 4. Aby otrzymać żądaną informację w jednym z serwisów SIMextra należy przejść przez kolejne poziomy menu SIMextra i wybrać dany serwis a następnie potwierdzić wybór serwisu poprzez odpowiednią opcję w telefonie.

 5. Informacja zwrotna jest przesyłana do Użytkownika za pośrednictwem specjalnie sformatowanych wiadomości SMS.

 6. W czasie oczekiwania na informację zwrotną w zależności od wersji karty SIM wyświetlany jest następujący komunikat: "Poczekaj" lub "Poczekaj. Trwa przesyłanie informacji".

 7. Czas oczekiwania na odpowiedź (przesłanie informacji zwrotnej) jest zbliżony do czasu oczekiwania na informację w tekstowym serwisie informacyjnym na życzenie dostępnym pod numerem SMS: 777.

 8. W przypadku gdy zostało wysłane zapytanie i karta SIM oczekuje na informacje, przy próbie wysłania kolejnego zapytania pojawia się komunikat: "Czekaj na odpowiedz".

 9. Nadesłana informacja zwrotna automatycznie jest wyświetlana na telefonie Użytkownika (nie ma potrzeby otwierania wiadomości SMS).

 10. Nadejście informacji nie jest poprzedzone żadnym sygnałem dźwiękowym, który towarzyszy nadejściu wiadomości SMS.

 11. Wiadomość nie jest automatycznie zapisywana na karcie SIM i jest kasowana po naciśnięciu przycisku telefonu służącego do rozłączania rozmów.

 12. SIMextra nie jest dostępna dla kart z aktywowaną usługą Era Tandem.

 13. Serwisy informacyjne dostępne w menu SIMextra obsługiwane są przez wybrane modele telefonów. Lista aparatów obsługujących serwisy SIMextra dostępna jest na stronach internetowych opisujących usługę SIMextra w zakładce: "Lista telefonów umożliwiających korzystanie z serwisów SIMextra"

 14. Na terenie Polski poruszanie się po menu SIMextra jest bezpłatne. Płatne jest otrzymanie odpowiedzi z zamówionymi informacjami lub wysłanie e-maila. Wysokość opłaty wynosi tyle, co wysłanie wiadomości SMS pod numer SMS specjalny obsługujący dany serwis, zgodnie z cennikiem sieci Era. Opłata ta nie zależy od liczby wiadomości SMS, za pomocą których informacja zwrotna została odesłana, szczegóły zawarte w zakładce "Jaka jest opłata za korzystanie z SIMextra?".

 15. Korzystanie z serwisów SIMextra lub wysłanie e-maila nie zmniejsza liczby bezpłatnych wiadomości SMS dostępnych w ramach abonamentu oraz nie zmniejsza liczby wiadomości SMS dostępnych w ramach promocyjnego pakietu SMS.

 16. Z serwisów SIMextra można korzystać poza granicami Polski. Wówczas za wysłanie każdego zapytania o informację naliczana jest opłata - za każdy wysłany SMS - cena zgodna z cennikiem roamingowym. Dodatkowo pobierana jest opłata za otrzymanie informacji zwrotnej lub wysłanie e-mail.

 17. Zakres serwisów SIMextra może ulec zmianie. PTC zastrzega sobie prawo dodawania lub usuwania poszczególnych serwisów oraz zmiany ich umiejscowienie w menu SIMextra bez podania przyczyny.

 18. PTC zastrzega sobie prawo rozszerzenia gamy serwisów i listy obsługujących je numerów SMS specjalny, a tym samym zmian cen serwisów dostępnych w usłudze po uprzednim poinformowaniu Użytkowników w niniejszym Regulaminie i umieszczeniu go na stronie www.era.pl.

 19. PTC dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania usługi.

 20. PTC nie ponosi odpowiedzialności za: szkody spowodowane nieprawidłowym korzystaniem przez Użytkownika z serwisów, za problemy w funkcjonowaniu serwisu, jeżeli nastąpiły one wskutek okoliczności nie leżących po stronie PTC a w szczególności zdarzeń losowych o charakterze siły wyższej lub korzystania z usługi niezgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu.

 21. Skorzystanie, z któregokolwiek z serwisów SIMextra oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Co to jest SIMextra?

SIMextra - to specjalna karta, która: umożliwia dostęp do serwisów informacyjnych i rozrywkowych w sieci Era poprzez menu SIMextra zapisane na tej karcie w Twoim telefonie,
zwiększa pojemność książki telefonicznej do 250 pozycji,
pozwala na zapisanie do 25 wiadomości SMS w pamięci karty.


Jak stać się Użytkownikiem karty SIMextra?

Aby sprawdzić, czy posiadana przez Ciebie karta SIM jest kartą SIMextra powinieneś wyłączyć telefon i wyjąć z aparatu kartę . Jeżeli na karcie SIM po numerze seryjnym znajduje się znak: @ oznacza to, że jesteś już Użytkownikiem karty SIMextra (sposób skorzystania z serwisów SIMextra opisany jest poniżej w punkcie: Jak uzyskać dostęp do menu SIMextra?).
Jeżeli na Twojej karcie SIM nie znajduje się znak: @) to oznacza, że posiadasz zwykłą kartę i aby skorzystać z serwisów SIMextra powinieneś wymienić kartę SIM w punkcie sprzedaży sieci Era wg zasad obecnie obowiązujących. Opłata za wymianę karty SIM jest zgodna z cennikiem i wynosi 60 PLN netto.
Jeśli nie jesteś Klientem sieci Era wystarczy, że zgłosisz się do najbliższego punktu sprzedaży sieci Era i dokonasz aktywacji nowej karty SIM (SIMextra dostępna jest dla wszystkich taryf Era Moja, Era Biznes oraz w systemie Tak Tak). Cena aktywacji karty jest zgodna z obowiązującym cennikiem sieci Era lub warunkami oferty promocyjnej.

Jak uzyskać dostęp do menu SIMextra (serwisy informacyjne i rozrywkowe)?

Każdy Użytkownik karty SIMextra otrzyma informację za pośrednictwem wiadomości SMS w momencie, gdy jego karta będzie gotowa do obsługiwania serwisów. Po otrzymaniu takiej informacji wystarczy wyłączyć telefon a następnie włączyć go i wpisać kod PIN aby zalogować się do sieci. Jest to jednorazowa, bezpłatna operacja, po wykonaniu której menu SIMextra będzie na stałe dostępne w menu Twojego telefonu.
Aby korzystać z serwisów SIMextra wystarczy w menu aparatu odszukać opcję SIMextra, pod którą znajduje się szereg serwisów: serwisy informacyjne, np.: wiadomości z Polski, ze świata, pogoda,
serwisy rozrywkowe, np.: horoskop, horoskop erotyczny, program TV,
możliwość wysłania wiadomości e-mail.

Menu serwisów SIMextra jest zapisane na karcie przez co dostęp do informacji jest bardzo szybki i prosty. Serwisy działają w oparciu o wysyłanie wiadomości SMS. Po wybraniu w menu telefonu opcji SIMextra oraz interesującego Cię serwisu karta sama formatuje wiadomość i wysyła ją na określony dla danego serwisu numer. W odpowiedzi zamówione informacje są przesyłane do Twojego telefonu za pośrednictwem specjalnych wiadomości SMS. Wiadomość nie jest automatycznie zapisywana na karcie SIM.

Jaka jest opłata za korzystanie z serwisów SIMextra?

Poruszanie się po menu SIMextra oraz zapytanie o informację jest bezpłatne. Płatne jest otrzymanie odpowiedzi z zamówionymi informacjami lub wysłanie e-maila. Wysokość opłaty wynosi tyle, co wysłanie wiadomości SMS specjalny pod numer SMS obsługujący dany serwis, zgodnie z cennikiem sieci Era. Opłata ta nie zależy od liczby wiadomości SMS, za pomocą których informacja zwrotna została odesłana. Z serwisów SIMextra można korzystać poza granicami Polski. Wówczas za wysłanie każdego zapytania o informację naliczana jest opłata - za każdy wysłany SMS - cena zgodna z cennikiem roamingowym. Dodatkowo pobierana jest opłata za otrzymanie informacji zwrotnej lub wysłanie e-mail. Korzystanie z serwisów SIMextra lub wysłanie e-maila nie zmniejsza liczby bezpłatnych wiadomości SMS dostępnych w ramach abonamentu oraz nie zmniejsza liczby wiadomości SMS dostępnych w ramach promocyjnego pakietu SMS.

Serwisy SIMextra*

Numer SMS specjalny

Opłata za otrzymanie informacji (netto)

Dzisiaj
Wiadomość BBC
Biznes
Rozrywka
Komunikacja
Poczta

7015

0,5 PLN


* Aktualna oferta. Zakres serwisu oraz numerów SMS specjalny może ulec zmianie.

Struktura menu serwisów SIMextra

 1. Dzisiaj:

 1. Pogoda (Prognoza pogody)

 • Ogólnopolska

 • Gdańsk

 • Katowice

 • Kraków

 • Łódź

 • Lublin

 • Poznań

 • Szczecin

 • Warszawa

 1. Horoskop dnia (Dzienny horoskop dla wybranego znaku)

 • Baran

 • Byk

 • Bliźnięta

 • Rak

 • Lew

 • Panna

 • Waga

 • Skorpion

 • Strzelec

 • Koziorożec

 • Wodnik

 • Ryby

 1. Horoskop

 2. Horoskop erotyczny

 3. Inny znak

 1. Imieniny

 • Dzisiaj (Solenizanci z danego dnia)

 • Data (Solenizanci z wybranego dnia)

 • Imię (Daty imienin dla wybranego imienia)

 1. Kalendarium

 1. Wiadomości BBC

 1. Polska (Wiadomości z Polski)

 2. Świat (Wiadomości ze świata)

 3. Biznes (Wiadomości biznesowe)

 4. Sport (Wiadomości sportowe)

 5. Kultura (Wiadomości kulturalno-rozrywkowe)

 6. Nauka i Technika (Wiadomości ze świata nauki i techniki)

 1. Biznes

 1. BBC Biznes (Wiadomości biznesowe)

 2. Waluty

 • Wybrane waluty (Średni kurs wybranych walut z koszyka NBP)

 • Określ walutę (Średni kurs NBP wybranej waluty)

 • Przelicz walutę (Przelicza waluty wg obowiązującego średniego kursu NBP)

 1. Z waluty

 2. Na walutę

 3. Wprowadź kwotę

 1. Giełda

 • Indeksy (Indeksy giełdowe WIG, WIG20, WIRR, MIDWIG, NIF)

 • Notowania (notowania wybranego papieru z WGPW)

 1. Rozrywka

 1. Astrologia (Codzienny horoskop dla wybranego znaku)

 • Baran

 • Byk

 • Bliźnięta

 • Rak

 • Lew

 • Panna

 • Waga

 • Skorpion

 • Strzelec

 • Koziorożec

 • Wodnik

 • Ryby

 1. Horoskop

 2. Horoskop erotyczny

 3. Inny znak

 1. Lotto

 • Ostatnie losowanie (Wyniki ostatniego losowania danej gry)

 1. Wszystkie

 2. Duży Lotek

 3. Express Lotek

 4. Multi Lotek

 5. Numerek

 6. Zakłady Specjalne

 • Losuj liczby (Losuje liczby dla wybranej gry)

 1. Duży Lotek

 2. Express Lotek

 3. Multi lotek

 4. Numerek

 5. Zakłady Specjalne

 1. Program TV (Podaje program wybranej stacji telewizyjnej)

 • TVP1

 • TVP2

 • Polsat

 • TVN

 1. Teraz

 2. Określ czas

 1. Lista przebojów (Najpopularniejsze przeboje muzyki pop)

 1. Komunikacja

 1. Numery międzynarodowe

 • Określ państwo (Podaje telefoniczny numer kierunkowy do podanego kraju)

 • Określ prefiks (Podaje kraj, do którego należy podany numer kierunkowy)

 1. Poczta

 1. Wyślij e-mail (Pozwala na wysłanie pod wybrany adres wiadomości e-mail o maks. 100 znakach)

 • Podaj użytkownika

 • Podaj domenę

 • Temat

 • Treść

Lista telefonów umożliwiających korzystanie z serwisów SIMextra

 1. Alcatel

Alcatel OT Pocket
Alcatel OT 302
Alcatel OT 501
Alcatel OT 311
Alcatel OT 511

 1. Ericsson

  Ericsson A 1018s
  Ericsson A 2618s
  Ericsson R 310s
  Ericsson R 320s
  Ericsson T 10s
  Ericsson T 18s
  Ericsson T 28s
  Ericsson T 28 World
  Ericsson A 2628s
  Ericsson R 520m
  Ericsson T 20e
  Ericsson T 20s
  Ericsson T 29s
  Ericsson T 39m
  Ericsson T 65
  Ericsson T 68

 2. Mitsubishi

  Mitsubishi Trium Mars

 3. Motorola

  Motorola CD 930
  Motorola M 3688
  Motorola M 3888
  Motorola L 7089
  Motorola P 7389
  Motorola T 180 Angel
  Motorola T 2288
  Motorola V 2288
  Motorola V 3688
  Motorola V 3690
  Motorola T 192
  Motorola V 3670
  Motorola V 50
  Motorola V 66

 4. Nokia

  Nokia 3210
  Nokia 3310
  Nokia 6150
  Nokia 6210
  Nokia 6250
  Nokia 7110
  Nokia 8210
  Nokia 8850
  Nokia 3330
  Nokia 5210
  Nokia 5510
  Nokia 6310
  Nokia 6510
  Nokia 8310
  Nokia 9210

 5. Panasonic

  Panasonic GD 30
  Panasonic GD 50
  Panasonic GD 90
  Panasonic GD 93

 6. Philips

  Philips Xenium 989
  Philips Xenium 9@9
  Philips Ozeo 8@8
  Philips Az@lis 288
  Philips Ozeo
  Philips Xenium 929

 7. Samsung

Samsung SGH-A300
Samsung SGH-R200s
Samsung SGH-R210s

 1. Siemens

  Siemens SL 10
  Siemens S 10
  Siemens S 10 Active
  Siemens A 36
  Siemens C 25
  Siemens S 25
  Siemens C 35i
  Siemens M 35i
  Siemens S 35i
  Siemens A 40
  Siemens C 30
  Siemens C 45
  Siemens ME 45
  Siemens S 40
  Siemens S 45
  Siemens SL 42
  Siemens SL 45

 2. Sony

  Sony CMD J5
  Sony CMD Z5

Opinie:

Opinie archiwalne (45):

Komentuj

Komentarze / 45

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2002-04-11 22:36
  no wkoncu era sa juz w simy 250 num 25 sms i inne bajery rowniez w taktaku
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Z. pisze: 2002-04-11 22:37
  Noooo nareszcie w Erze coś ruszyło w temacie wprowadzania dla ogółu usług dotychczas "testowych". Jeszcze żeby wprowadzili to C.I. .........
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Z. pisze: 2002-04-11 22:40
  heh, ale oczywiście jest się do czego przyczepić :-)) Cytuję: Teraz bez dodatkowych opłat możesz otrzymać kartę SIMextra: szybszy dostęp do serwisów informacyjnych i rozrywkowych pamięć 250 numerów telefonicznych i 25 wiadomości SMS nieco dalej pisze jednak: Jeżeli na Twojej karcie SIM nie znajduje się znak: @) to oznacza, że posiadasz zwykłą kartę i aby skorzystać z serwisów SIMextra powinieneś wymienić kartę SIM w punkcie sprzedaży sieci Era wg zasad obecnie obowiązujących. Opłata za wymianę karty SIM jest zgodna z cennikiem i wynosi 60 PLN netto. koniec cytatu. Czyli można dostać SimExtra bez dodatkowych opłat. Otrzymanie SimExtra kosztuje 60 PLN netto. Logika wypowiedzi jakże typowa dla mojej ulubionej sieci :)))
  0
 • Users Avatars Mini
  artjaw pisze: 2002-04-11 22:44
  Wiele hałasu o nic
  0
 • Users Avatars Mini
  Sliweczka pisze: 2002-04-11 22:55
  wow.. co za "nowosc" :)).. :pp.. - to zart nie zlosliwosc :)
  0
 • Users Avatars Mini
  nokiagame pisze: 2002-04-11 22:58
  pozostałe sieci już od dawna oferowały 250 wpisów i 20 sms, a plus dodatkowo +mega, dobrze że era się obudziła, byle tak dalej.
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Z. pisze: 2002-04-11 23:00
  Jeszcze jeden ciekawy szczegół. Otóż jestem posiadaczem "odsimloczonego" Philipsa Savvy Vogue. Telefonik ten świetnie sobie radzi z obsługą dodatkowego menu na karcie Plus Mega - żeby dostać się do menu wystarczy przycisnąć na dłużej klawisz "menu". A tymczasem na liście telefonów obsługujących SimExtra znajdującej się na stronie Ery nie znajduje się ów aparacik. Czyżby SimExtra działało z mniejszą liczbą słuchawek niż odpowiadające mu (i wprowadzone ponad rok temu) Plus Mega ???? hihihihi najprawdopodobniej mamy kolejny z 1001 drobnych szczegółów które zebrane razem decydują że w moim odczuciu święta Bożego Narodzenia są lepsze od świąt Wielkanocnych... ooppsss... chciałem napisać że Plus jest lepszy od Ery :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-04-11 23:00
  dostalem dzis ulotke z ta oferta..bajer ktory mi sie nie przyda!!
  0
 • Users Avatars Mini
  olekbek pisze: 2002-04-11 23:07
  Czyżby tylko moja idea została bez kart o poszerzonych możliwościach. Szkoda!
  0
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2002-04-11 23:33
  nokiagame to wlasnie jest odpowiednik plusmega tyle ze wyszedl pozniej
  0
 • Users Avatars Mini
  Panoramix_z pisze: 2002-04-11 23:44
  poszerzone karty sim wchodzą do ery, no i dobra, + był pierwszy, tera era, zostają ideowcy, tylko jak długo będą czekać? może się zdarzyć, że przejdą do tych co już mają takie karty...
  0
 • Users Avatars Mini
  FAN pisze: 2002-04-11 23:49
  I kolejny dowód na to,że Plus Gsm wszystko zaczyna jako pierwszy... Plus Mega była już od dawna a Era chwali się wprowadzeniem nowości :-) !?! Ps:Ale przyznam jako posiadacz Plusa,że Era ma najleprzy zasięg.
  0
 • Users Avatars Mini
  pio_tr23 pisze: 2002-04-12 00:13
  Grzegorz Z. : mysliszze tylko er pobiera za wymiane kary sim kase? Co ma powiedziec moja kumpela jak rok temu dostala sima w plusie z pamiecia na smsy rowna 10?!?! Po kontakcie z bok mily pan powiedzial tak mozemy wymienic ale trzeba zaplacic!!!!!!!!! Ile to juz nie wiem. wiem tylko tyle ze plus jeszcze rok temu wciskal jak to okreslil pan z bok-u 8 bitowe karty ktore maja pamiec na smsy=10. Co Ty na to????
  0
 • Users Avatars Mini
  tomek pisze: 2002-04-12 00:44
  mam ta karte od jakichs dwoch miesiecy [bylem wylosowany na testera] i _wydaje_ mi sie ze nokia 6210 zaczela chodzic szybciej - na pewno smsy szybciej dzialaja niz na starej karcie [z 2000 roku]. Nie chce nikogo namawiac na placenie za 60 pln ale chyba powinniscie to wiedziec...
  0
 • Users Avatars Mini
  l.u.k.a.s. pisze: 2002-04-12 02:50
  wydaje sie, ze to dobra uluga (trzeba ja przetestowac). przydalaby sie jakas promocyjna wymiana dla starych abonentow.
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-04-12 01:16
  pio_tr23: Mysle, ze Grzegorzowi chodzilo o to, ze Era jak zwykle wielkimi wolami pisze ze jest cos za darmo, a pod spodem mikroskopijnymi, ze jednak trzeba zaplacic... Jedno oczywiscie wyklucza drugie, ale w Erze to norma.
  0
 • Users Avatars Mini
  wandik pisze: 2002-04-12 01:17
  mimo że są drogie, to wyłoże kasę na 7110...
  0
 • Users Avatars Mini
  sirroger pisze: 2002-04-12 01:45
  Najciekawsze jest to, że te SMSy są osobno płatne (nie wchodzą do puli bezpłatnych SMSów ani SMSów z pakietu). Ja i tak wole WAP@GPRS :)
  0
 • Users Avatars Mini
  bartolomeo pisze: 2002-04-12 04:33
  sim extra zaistnialo okolo 3 miesiace temu w Lublinie i w Warszawie. Mam taka karte i poza tym, ze ma zwiekszona pojemnosc, to rewelacji brak. No coz, zawsze, to 150 wpisow wiecej. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  l.u.k.a.s. pisze: 2002-04-12 05:11
  mam nadzieje,ze bedzie dostepych coraz wiecej uslug dostepnych z tej karty
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-04-12 05:19
  Czy to znaczy, że teraz jest dla wszystkich? Tzn można sobie wymienić nie tylko w Lublinie? Ale cieszę się, że wreszcie era była łaskawa je wprowadzić
  0
 • Users Avatars Mini
  doriandz pisze: 2002-04-12 05:22
  I znowu wszystko dla nowych klientow, wrr...! A dlaczego tak sadze? A bo powiedzmy ktos kupi Siemensa C45 za 45 groszy i juz ma ta karte! A ja, jako stary klient, posiadajacy juz 4 telefony w Erze musze zaplacic za wymiane karty 60 zl netto. Gdzie oni maja honor!?
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-04-12 05:41
  Dorian, taki urok polskich opów... Pytanie, czy wszystkie nowe telefony mają już nowe karty? Chyba nie
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Z. pisze: 2002-04-12 13:07
  Właśnie, zapomniałem dodać że serwisy w Plus Mega kosztują 25 albo 50 groszy za wysłanie zapytania a Super Nowość w Najlepszej Sieci Komórkowej W Polsce kosztuje parę razy więcej.... cóż, jak sobie pościelesz tak się wyśpisz i jakiego operatora wybierzesz tyle zapłacisz...
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Z. pisze: 2002-04-12 13:08
  Graffi i też nie wierzę że od wczoraj czy od dzisiaj nie będzie w sprzedaży żadnej karty bez @
  0
 • Users Avatars Mini
  SLAVKO pisze: 2002-04-12 13:54
  Popieram Wandika. Naprawdę lepiej sobie kupić 7710. 1000 miejsc w książce (po 3 wpisy) i ponad setka sms (zależnie od obciążenia pamięci). REWELKA. POZDRO!
  0
 • Users Avatars Mini
  SLAVKO pisze: 2002-04-12 13:56
  znaczy 7110 :)
  0
 • Users Avatars Mini
  sebek2303 pisze: 2002-04-12 14:05
  szybko niema co, era się obudziła, plus wprowadza już kolejną generację kart simtoolkit a era sie podnieca czymś co już dawno było u konkurencji
  0
 • Users Avatars Mini
  krisuk pisze: 2002-04-12 14:05
  generalnie moze sie przydac, tylko dlaczego mam placic za wymiane karty SIM, mam juz fona 4 lata w tej sieci i chyba mogliby wymienic karty za free.
  0
 • Users Avatars Mini
  Sliweczka pisze: 2002-04-12 14:47
  hmm.. w Plusie teoretycznie placi sie za wymiane karty 50 zloty.. plus vat ma sie rozumiec :).. ale jest opcja.. jak sie wymienia aparat.. moze sie okazac.. ze stara karta sim nie wspolpracuje z nowym aparatm i wtedy wymiana nastepuje za darmo :)..
  0
 • Users Avatars Mini
  kubel pisze: 2002-04-12 16:48
  no dobra, a jak sie to wylacza ???
  0
 • Users Avatars Mini
  Plicek pisze: 2002-04-12 18:03
  Starym abonentom powinni wymieniac SIM\'y za darmo albo za niewielka oplata, a tu trzeba 60 PLN\'ow + VAT wywalic....... Nie podoba mi sie to. Przydolo by mi sie te 150 wpisow w ksiazce wiecej i nowymi uslugami tez bym sie zainteresowal.
  0
 • Users Avatars Mini
  piasek pisze: 2002-04-12 18:51
  ale są napalęcy co pobiegną do salonu i wymienią
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-04-12 23:09
  GrzegorzZ, tu też jest 50 gr, więc drożej niż najtańsze, ale z tym "kilkakrotnie" to przesadzasz...
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzegor Z. pisze: 2002-04-12 23:52
  Oczywiście Graffi, pomyliłem się, pokręciło mi się z "Dzwonkami i Ikonkami" bo w Plusie faktycznie logo kosztuje 50/25 gr. (nr. 777) a w Erze 1 zł.
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Z. pisze: 2002-04-12 23:53
  Ale przyznasz że z tą informacją na swojej stronie www ("za darmo" na górze informacji a w regulaminie 60 zł + vat) to R dała ciała :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Z. pisze: 2002-04-13 00:06
  hehehe a tak poza tym to dzisiaj już nie pisze tam że "za darmo" :) Widzę że Wielki Brat czyta portale o telefonii :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Z. pisze: 2002-04-13 00:09
  Pio_tr23 - mi na początku czerwca ub.r. w Plusie "wciśnięto" kartę która ma już wszystko co trzeba więc nie sposób mi powiedzieć co ja na to :)
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-04-13 07:08
  Grzegorz Z, dobrze, że usuneli to "za darmo", z tym się zgadzam :)
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-04-13 18:27
  a ja juz mam taka karte..dopiero teraz zauwazylem:))))ale z zadnych serwisow nie mam zamiaru korzystac..a wieksza ilosc wpisow w ksiazce i wieksza pojemnosc na smsy zawsze sie przyda:)))
  0
 • Users Avatars Mini
  arsenaldex pisze: 2002-04-13 19:09
  deja vu?
  0
 • Users Avatars Mini
  telefonica pisze: 2002-04-13 21:44
  Popieram Cię " arsenaldex ", Plus jako pierwszy wprowadził takie Karty, Tylko co do aktualizacji tych kart to mam zastrzeżenia.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-04-15 12:47
  Idea miala takie pojemnosci kart juz od samego poczatku, zas u monkurencji to wielka nowosci!
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-04-15 18:37
  ___"zwiększa pojemność książki telefonicznej do 250 pozycji, pozwala na zapisanie do 25 wiadomości SMS w pamięci karty. "___ 25 SMS w karcie, a nie 30 ? Wydawało mi się, że 30 SMS na karcie to standard .... To ile było wcześniej w Erze skoro teraz ma być aż 25 ??? Pozdrawiam ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  SMS Specjalny 7015 - 50gr przypadkowo - rekord 2500razy pisze: 2014-11-26 18:46
  SMS Specjalny 7015 naciąganie na kasę
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: