Sport premium i filmowe hity Sony w Netia GO

Newsy
Opinie: 0
Sport premium i hity od Sony w serwisie Netia GO

W serwisie Netia GO pojawił się nowy pakiet kanałów sportowych z miesięczną subskrypcją oraz filmy ze stajni Sony Pictures Entertainment.  

Nowy pakiet Netia Sport Premium kosztuje od 35 zł miesięcznie (w zależności od urządzenia, na którym się kupuje dostęp). Pakiet zapewnia dostęp do transmisji meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Narodów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium, a także meczy lig włoskiej, hiszpańskiej (wybrane), francuskiej, portugalskiej, belgijskiej, Pucharu Anglii, Pucharu Niemiec oraz meczy PGE Ekstraligi na kanałach Eleven Sports.

W bibliotece VOD serwisu mamy od teraz produkcje studia filmowego Sony Pictures Entertainment. Są to zarówno najnowsze produkcje, tj.  „Spider-Man. Poprzez multiwersum”, „Rycerze Zodiaku”, „Hotel Transylwania 4: Transformania”, „65”, czy  „Bullet train”, jak i dziesiątki klasyków.

Serwis Netia GO jest dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów usług telewizyjnych Netii. Zapewnia on dostęp do oferty treści VOD oraz kanałów telewizyjnych online. Wszystkie treści są dostępne na komputerach (go.netia.pl), smartfonach (aplikacje na Androida i iOS) i telewizorach (Android TV i Apple TV, Samsung - wyprodukowane od 2019 roku) oraz dekoderach z serii Netia EvoBox.

Do serwisu Netia GO abonenci logują się tym samym loginem i hasłem, którego używają w serwisie samoobsługowym www.netiaonline.pl.

Do każdego konta abonenckiego Netia GO można stworzyć 5 profili i korzystać z aplikacji jednocześnie na 3 urządzeniach.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: